2737
2734
عنوان

قوانین دعوای منصفانه

130 بازدید | 8 پست

بچه ها منو اقامون یسری قانون گذاشتیم برا وقتی دعوا میکنیم

دیدم تو نی نی سایت خیلی از تاپیکا مربوط میشه به قهر و دعوا و اختلاف و اینچیزا 

گفتم اینجا بگم تا شاید شماهم با همسری ها درمیون بذارین شاید ی کمکی باشه ب زندگیاتون

شما هم اگه ازین قانونا یا قانون جدید داشتین بگین به هم کمک کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاز گرفتن ممنوعه.

کشیدن مو خطا محسوب میشه و یک امتیاز منفی داره.

ویشگون گرفتن از پائین تنه، فول حساب میشه (ولی بالا تنه ایرادی نداره)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2728

نامزد من خلق و خوش خیلی عصبیه

وقتی عصبی میشه دیگه هیچکس و نمیشناسه

عشق و عاشقی و اینچیزا وقت دعوا سرش نمیشه

خییییلی عاشق همیم و ب سختی به هم رسیدیم از جونش بیشتر دوسم داره وقتی حالش خوبه همیشه حسابی قربون صدقه میره و نازمو میکشه ولی وقت دعوا میشه یک هیولای ترسناک واقعی

تو این 7سال دوستی و بعدم نامزدی خیلی چیزا یاد گرفتیم باهمدیگه سعی کردیم رو مشکلاتمون کار کنیم تا اختلافای بینمون کم بشه و موفق هم شدیم

امیدوارم شما هم استفاده کنین چون میدونم خیلیا مشابه منین

حالا قانونامون

1-پیش کشیدن حرف از دعوا های گذشته ممنوع

2-اسم خونواده های همدیگه رو تو دعوا حق نداریم بگیم

3-استفاده از کلمه ی (تو هیچوقت...)(تو همیشه....)ممنوع

4-وقتی همو صدا میکنیم کسی حق نداره بگه هوم یا بله هرچند که قهر باشیم ولی باید بگیم جان یا جونه دلم

5-وقتی شوشو قهر میکنه از خونه میزنه بیرون حق نداره گوشیشو خاموش کنه یا جواب نده یا دیر برگرده خونه

6-جای خابمون به هیچ وجه از هم جدا نشه باید حتما بغل کنه

7-لج و لجبازی ممنوع زبون درازی ممنوع

8-هرکسی مقصره باید پاپیش بذاره عذرخواهی کنه

9-اگه شوشو مقصر بود ولی پاپیش نزاش من وظیفمه که بهش نخ بدم غیرمستقیم  از جمله اینکه پوشیدن لباسای موردعلاقه یا غذای خوشمزه یا اس ام اس بفرستم بعد الکی مثلا حواسم نبوده دستم خورده سند شده

10-بعد از اینکه دعوامون شد چن دقیقه همو تنها میذاریم تا اروم شیم بعد که اروم شدیم باید هرکسی ب نوبت حرف بزنه و نظرشو بگه و اون یکی شنونده باشه بعد باهم دیگه مشکلمون رو حل میکنیم

11-به هیییچ وجه به هیییچ وجه از اختلافمون یا ماجرای بحثمون ب پدر - مادر -خواهر-برادر-دوست و رفیق هیییییچ حرفی نمیزنیم

12-ناراحتی همو با عکس پروفایل گذاشتن نشون نمیدیم چون حسود زیاد هست که دنبال فرصتن

قانون نذاشتیم ولی خودم دیگه قلقش اومده دستم جوابش رو نمیدم اصلا کل کل نمیکنم باهاش وقتی اروم شد باها ...

منم همینکارو میکنم  

ولی از وقتی باهم این قانونا رو گذاشتیم همه چی خیلی بهتر شده

2740
حالا قانونامون 1-پیش کشیدن حرف از دعوا های گذشته ممنوع 2-اسم خونواده های همدیگه رو تو دعوا حق ندار ...

چه قوانین باحالی😊😊

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران