2733
2739

سلام خانومای گل بارداری من معجزه شده و تا الانم خداروشکر خوب بودم ب جز دردای گهگهای خفیف پری الان چن روزه ی روز درد پری دارم ی روز ن چیکار کنم توروخدا الان هفته۲۰هستم شنبه میرم دکتر خواهش میکنم بگید شمام دردای پری داشتین در چ حد بوده هر چن مدت میومد سراغتون

مشکوکم ب زایمان زود رس؟دارم دق میکنم انقد ک مضطربم😭

من تو دورانی ک پریود میشدمم شدید دل درد پری داشتم ازون بددردا بودم

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

شما تو هفته های من چ دردایی داشتین؟

من هر نیم ساعتم میرم برا ادرار

دوماه پیشم کشت ادرار دادم منفی بود عفونت نداشتم ممکنه گرفته باشم؟لازمه دوباره آزمایش بدم؟

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها هرکی میخونه ج بده خواهش😔

2728
من خوندم ولی اصلا بچه ندارم که تجربه داشته باشم اگرنه حتما نظر میدادم

ممنونم‌مهربونم

2738
عزیزم علایم زایمان زود رس هست اصلا به غیر از دستشویی از جات بلند نشو،با استراحت و دارو جای نگرانی نی ...

خدایا😭مرسی گلم

نگران نباش عزیز دلم خیلیا اینجورین دکتر بری دارو میده استراحت کنی بقیه راه هم به سلامت میگذرونی

فداتم‌ممنونم