2733
2734

سلام دوستان.پسرم دوسال وچهار ماهش دو روز پیش خودش گفت میخوام برم دستشویی بعد از اینکه بردمش وکارش کرد تا اومدیم بیرون گفت دیگه پوشکم نکن.منم گفتم بهترین فرصته و باز گذاشتم و هر یک ساعت یک بار بردمش دستشویی.تقریبا هر یک ساعت که میبرمش جیش میکنه ولی اگه نبرمش خودش خیس میکنه وقتی هم میگم جیش کردی میگه نه.

دستشویی بزرگش کامل متوجه میشه ومیره تو دستشویی ولی جیش اصلا تا خودم نبرمش نمیگه جیش دارم.

به نظرتون زوده یا اینکه با همین روش پیش برم؟

با اجازه استارتر،

بچه ها اون تاپیک پربازدیدی که یه خانومی کتری قوری قدیمیشو رنگ کرده بودو یادتونه؟

کسی ایدیشو داره؟ یا میدونه کی استارترش بود؟

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمو ۳سالگی گرفتم قبلشم با پنپرز میگفتم داری اگه میگفت میبردم ولی همیشه میبستم.. پسرمم دو سال و ی ماهشه فقط دارم‌میشورم یا عوضش میکنم میگم‌جیش داری تا ۳میشمرم‌میکنه ولی بازم‌تو پنپرزه..بنظرم زوده الان😉

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2731

نه دیگهه پوشکش نکن ممکنه چند هفته تا چند ماه طول بکشه صبور باش و باهش دعوا نکن کم کم یاد میگیره

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
با اجازه استارتر، بچه ها اون تاپیک پربازدیدی که یه خانومی کتری قوری قدیمیشو رنگ کرده بودو یادتونه؟ ...

من میدونم فقط با چی رنگ کرده بود 

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید
2738
من هردقیقه میبردم بعد شد هر یک ربع بعدش بیست دقیقه پسرم دوهفته طول کشید بعد دوهفته خودش میگف

اخه اگه زیاد هم ببریم بدشون میاد من هر یک ساعت که ببرم جیش میکن۶ ولی وای از اینکه چند دق دیرتر ببرم تو شلوارش میکنه

نه دیگه پوشک نکن اوایل همینجوریه باهاش دعوانکن 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
اخه اگه زیاد هم ببریم بدشون میاد من هر یک ساعت که ببرم جیش میکن۶ ولی وای از اینکه چند دق دیرتر ببرم ...

دیگه خودت تایم جیش کردنش دستت میادکه سر تایم ببریش

واسش استیکرای قشنگ بخر هرموقع رفت دستشویی یه دونه بده بزنه رو دیوار دستشویی وقتی جیش کرد ذوق کن دست بزن ببوسش تا اونم راحت تر راضی بشه بره دستشویی

2706