2733
2734
عنوان

خانما عصرتون بخير😊☕️🍓

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 40 پست
اوووف ۹۳؟ عرض ارادت  

ميدوني ازوقتي اقدام كردم اومدم نيني سايت يعني از٩٢ خواننده خاموش بودم بعدش ثبت نام كردم😂

ولي همچنان منتظرم😑شد پنج سال☹️

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
همينجوري پرسيدم لازمم شد ميام مرسي خانمي😊

من در خدمتم گلم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی عصرتون بخیر 

چ تاپیک خوبی کلی دلم گرفته بود همش دلم میخواد گریه کنم ببخشید نمیخوام انرژی منفی بدما ولی رفتم نانوایی نون گزفتم بعذهم رفتم پارک نشستم توی تاب یکم تاب خوردم دلم سبک شد

ميدوني ازوقتي اقدام كردم اومدم نيني سايت يعني از٩٢ خواننده خاموش بودم بعدش ثبت نام كردم😂 ولي همچنا ...

من از سال90عصو بودم از،سر بچه دومم ک باردار بودم خیلی محیطشو دوست. داشتم اما دیگه فراموش کردم تا سال 97 باز اومدم

2728
بدترین کابوس زندگی من یه دختر حسود سن بالای ازدواج نکرده عقده ای که همش ب من بی احترامی میکرد و من ی ...

منم دقیقا باهاش قهرم و راحتم 

عقده ای حسود یعنی خیلی علنی ب شوهرم میگفت حالا میبینمت خودت و زندگیت رو!!!! فکر کن وقاحت چقدره!

منم دقیقا باهاش قهرم و راحتم  عقده ای حسود یعنی خیلی علنی ب شوهرم میگفت حالا میبینمت خودت و زن ...

اره خدا ازسرشون نگذره به شوهر من میگفت این کی بود رفتی کرفتی سیاه سوخته دهاتی شوهرم هم نشسته بود حرف اون رو تایید میکرد  من بخاطر ای ن حرف پنج ماه باشوهرم حرف نزدم حالا انکار خودش چی هست متولد 52ازدواج نکرده اه اه اه

اره خدا ازسرشون نگذره به شوهر من میگفت این کی بود رفتی کرفتی سیاه سوخته دهاتی شوهرم هم نشسته بود حرف ...

از حسادتشه ک میگه ولی یادت باشه همسرت نباید بهش اجاره بده اینجوری باشما حرف بزنه ها

2738
از حسادتشه ک میگه ولی یادت باشه همسرت نباید بهش اجاره بده اینجوری باشما حرف بزنه ها

اره بی چشم و رو نشسته بود سرش و به عنوان افسوس تکون میداد خیلی تو روحیم اثر گذاشت

سلام به همگی عصرتون بخیر  چ تاپیک خوبی کلی دلم گرفته بود همش دلم میخواد گریه کنم ببخشید نمیخوا ...

الهي عزيزم

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚