2737
2734
عنوان

همدلی از هم زبونی بهتره

177 بازدید | 12 پست

چند وقت پیشا واسه یه مسیری آژانس گرفتم. حالم خوب نبود. تا نشستم توی ماشین زدم زیر گریه. گریه هام بی صداس. دلم خون بود. طاقتم تموم شده بود. اهل گریه نیستم حتی تو تنهایی. 

حجم اشکام منو شوکه کرده بود. راننده همون پنج دقیقه اول بسته دستمال رو داد عقب.معذب شدم ولی گریه م ابدا بند نمیومد‌ .مسیر یک ساعته که تموم شد موقع پیاده شدن راننده گفت اینکه ازتون سوال نپرسیدم برای دخالت نکردن بود امیدوارم که مشکلتون حل شه. زندگی خیلی سخته. 

فقط گفتم بله ممنون. پیاده شدم. 

الان یهو یادش افتادم. چقدر حس منفی دادم به یه آدم غریبه. اونم یک ساعت تمام. 

هرچقدم آدم مغروری باشی و اعضای خانوادت اشکتو ندیده باشن...یه موقعی طاقتت تموم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو توی حمام هم گریه کن هم دوش بگیر برگرد زندگیو از سر بگیر

نمیتونم برم‌ حموم نیم ساعت پیش داشتم لباسارو‌ تا میکردم بذارم تو کشو صورتم رو چسبوندم‌ به حوله و کلی گریه کردم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2738
همینجا بگو سبک بشی

نمیتونم بگم همه چیز دست‌ به دست هم داده تا این چند وقت اخیر بدترین روزهای عمرم باشه ولی ظاهر شاد و سرحالم‌ رو مجبورم حفظ کنم‌.اولین باری هست که دارم از غصه میگم هیچوقت نذاشتم کسی از زندگیم بوی ببره که چه خبره ولی امروز به شما گفتم 

نمیتونم بگم همه چیز دست‌ به دست هم داده تا این چند وقت اخیر بدترین روزهای عمرم باشه ولی ظاهر شاد و س ...

عشقم سوره ناس رو همش بخون. ورد زبونت باشه. برای باز شدن گره مشکلات زندگی خیلی خوبه. توکل کن به خدا. برات دعا میکنم حال دلت خوب بشه انشالله. توکل به خدای مهربون. 😙

عشقم سوره ناس رو همش بخون. ورد زبونت باشه. برای باز شدن گره مشکلات زندگی خیلی خوبه. توکل کن به خدا. ...

ممنونم‌ عزیزم خدا برات خوشی و سلامتی و آرامش بخواد دوست خوب من