2737
2734
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ... یکی هست شصتیه ولی عقل درست حسابی نداره تا حالا چند بار نامزد کرده و بهم زده 

وای تینا جان .خوش به حالت کاش منم بتونم یه ماشین بخرم.کا درست داشته باشم منم ۶۸ هستم مجرد حتی ه افغانی دنبالم نمیاد.

یه چیزی بگم حسودیم میشه یکی ماشین داره کار داره .

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2731

عزیزم اسمتو چ بیوگرافی کاملی گزاشتی😮

یکم ب خودت برس حله

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

جوونيتو بكن انشالله قسمتت هروقت بود خودش مياد سراغت

منم هم سن شمام

٧ ساله ازدواج كردم

همش به مامانم ميگم چه خبر بود اينهمه زود شوهرم دادين

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
کسی که به خاطرحونه محله وپول میخوادبیادبزار بره گمشه

متاسفانه الان ملاك همينه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
وای خدا چیکار کنم .... دختر داییم 34 سالشه ... مجرده ... نکنه کار اوناس ... چند بار مامانش گفته تو ب ...

اينايي كه سر كتاب باز ميكنن ميتونن بهت بگن

ببين فقط اينجا كسي بهت معرفي كرد دعانويس باور نكنيا

فقط خودت بگرد يه كار بلد پيدا كن ، كاري نداره زود بختت باز ميشه اگه طلسم باشي

عاقا منم بیام ب منم بگو😐

گفتم تو تاپیکش بازم میگم اینجا  اینا هاش این استاد عزیزم 

سلام
محصولات ما در قالب 6 بسته آموزشی که هرکدام شامل چند کارگاه مرتبط میباشد ، برای بالا بردن مهارت های شما در حوزه‌ی رابطه و ازدواج طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر روی لینک های آبی رنگ کلیک کنید :

خودشناسی و ثروت  👇
@khodshenasi_va_servat

تقویت زنانگی  👇
@taghviyat_zananegi

قبل از رابطه 👇
@ghabl_az_rabete

صفر تا صد رابطه منجر به ازدواج  👇
@rabete_monjar_be_ezdevaj

اختلالات روانی رابطه 👇
@ekhtelalat_ravani_rabete

تقویت رابطه 👇
@taghviyat_rabete

روش خرید محصولات :
@ravesh_kharid

پاسخ به سوالات متداول :
@soalat_e_motedavel

سایت :

تلگرام :
@Mehrdad_Aghajani 

یه پژوهشگر در حوزه زنانه برو سایتش بسته هایی که داره رو ببین و بخون خودت میفهمی به کدوم از بستع هاش نیاز داری قیمت هاشم خیلی نیس دقیقا بهت میگه اگه تو رابطه هستی چه جور اون رابطه رو به ازدواج برسونی همه تیپ های شخصیتی و میگه میفهمی تیپ شخصیتی خودت چیه اگه زنانگی پایینی داری میگه چکار کنی افرودیت تو بیاری بالا مثل روانشناس های دیگه نیس قلنبه سولنبه حرف بزنه عالیه عالی

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
وای تینا جان .خوش به حالت کاش منم بتونم یه ماشین بخرم.کا درست داشته باشم منم ۶۸ هستم مجرد حتی ه افغا ...

من الان شش ساله سر کار میرم ... از کارورزی شروع کردم هنوزم کارورزم ... بدون مزایای شغلی و حتی قرارداد ! ولی جا نزدم و کار کردم ... وام گرفتم قسط دادم تا تونستم خداروشکر ی مقدار پول جمع کنم ... ان شاءالله شمام به هرچی میخواین برسین ... ولی جالبش اینه ما زحمت میکشیم ی چی میخریم ... بعضیا از پول بابا و شوهرو اینا ی چی میخرن خدا رو نمیشناسن ... تا چ برسه بنده 

متاسفانه الان ملاك همينه

نه.من خونمون خیییلی زشت بود.پایین شهرم بود.البته بابام پولدار ولی خب به خونه نمیرسید.میگفت همه میدونن من دارم نمیخوام پزبدم.

ولی پدرشوهرم سرمایه دار وثروتمندبود.توشهرمیشناختنش همه.شوهرم میگفت واسه من عشق مهمه.البته شوهرم عاشقم بود شاید تودرست نیگی عاشق نبود نمیومد.

2706