2737
2739
عنوان

سوال خانومانه دارم

937 بازدید | 86 پست

خانوما اینکه شکم(دور ناف) و سینه موهای زخیم درمیاره نرماله؟ بخاطر مشکل هورمونیه؟ اینم بگم سینه هامم کوچیکه تنبلی تخمدانم دارم نمیدونم ربط داره یانه.خیلی ناراحتم ازین بابت کسی مثل من هست؟

نکنه پسر باشم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از علایم تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیک همینه ک شما گفتین. 

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2738
یکی از علایم تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیک همینه ک شما گفتین. 

من دارم این موها رو. پریودام هم کاملا منظم و نرماله. ممکنه منم تنبلی تخمدان داشته باشم یعنی؟

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
عزیزم منم این مشکلو دارم☹ آزمایش هورمونی هم دادم مشکلی نبود. بدتر از اووووون.... زیر گردنمم دارم😭😭 ...

نه زیر گردنم ندارم ولی کلافم میکنه این قضیه حس ظرافت زنانمو ازم میگیره

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
اگه تنبلیم درمان شه اونم درمان میشه؟

تنبلی تخمدان که درمان نمیشه کاملا

فقط میتونی کنترلش کنی با ورزش کردن

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
من دارم این موها رو. پریودام هم کاملا منظم و نرماله. ممکنه منم تنبلی تخمدان داشته باشم یعنی؟

بله. ممکنه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2706