2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با خواهرو برادرم خونه مامانم بودیم یهو تصمیم گرفتن برن فرحزاد شوهرم سرکاره بهش گفتم میگه حق نداری بر ...

عزیز دلم خدا رو شکر خواهر داری من اونم ندارم کلکسیون بدبختی شدم فعلا

مثلا اگه حوصلت سررفته..میتونی خودتو یجوری سرگرم کنی..مثلا ی کار هنری انجام بده..چرم بخر دستبند چرمی درست کن..پارچه بخر عروسک درست کن..نقاشی کن..تو اینترنت سرچ کن ببین چی میتونی از وسایل به درد نخور درست کنی..درست کن...برو معنی قرآن رو بخون..اگه دوستی داری میتونی ی هدیه کوچولو براش بخری ببری خونشون...خیلی چیزا واسه سرگرمی و دراومدن از تنهایی هست..بستگی بخودت داره

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
2742

عزیزم..ناراحت شدم برات...همون اگه تونسی ی وسیله ای چیزی یاد بگیری خودت درست کنی خیلی سرتوگرم میکنه...

عزیزم..ناراحت شدم برات...همون اگه تونسی ی وسیله ای چیزی یاد بگیری خودت درست کنی خیلی سرتوگرم میکنه.. ...

همش رو تو اینترنت زده آموزشش رو..

2738
تو شهری که زندگی میکنی غریبی؟منم حامله نمیشم دیگه اعصاب واسم نمونده

نه مامانم هست خانواده ی شوهرمم هستن با خانواده ی شوهرم که شوهرم نمیره بیاد البته از بس اذیت میکنن مامانمم که نمیذاره برم سر اینکه رفتن مسافرت به ما نگفتن باهاشون حرف نمیزنه اونا رو هم ازم گرفت خودشم خیلی اذیتم میکنه باباش با مامانش مشکل داره همش میگه زنگ بزن بیاد خونمون همش من دارم غداشو میدم مادر شوهرم فقط پولشو میخوره البته چه پولی شوهرم در میاره خرجشونو میده

نه مامانم هست خانواده ی شوهرمم هستن با خانواده ی شوهرم که شوهرم نمیره بیاد البته از بس اذیت میکنن ما ...

ای بابا،کاش حداقل بذاره بری خونه مادرت.یعنی میگه چرا به شما تعارف نکردن باهاشون برین یا اصلا بیخبر رفتن؟؟در هر صورتم فوقش اون ناراحت بمونه چیکار به تو داره عجب گرفتاری شدیم شوهر کردیمآ  

آخی قربونت واقعا سخته

اما دوراز جونت شوهرمن تو این زمینه خیییییلی بیشعوره دوس ندارم باخانوادم جایی برم خوشی مارو اصلاااا نمیتونه ببینه

کارش شیفتیه فقط تمام تلاش اینه روزایی که نیست خدایی نکرده به من خوش نگذره با خانوادم جایی نرم

باردارم هستی؟بخدا من گاهی اوقات که مامانم اینا میگن میاین بریم فلان جا،تمام بدنم میلرزه تا به شوهرم بگم،میگم اگه نیاد مامانم غصه میخوره که نیستم ،تنها برم اون تنها میمونه خونه همش تو فکرشم دلم میسوزه،بیاد باهام همش نگرانم مبادا چیزی بگن بهش بربخوره.بخدا گرفتارم

ای بابا،کاش حداقل بذاره بری خونه مادرت.یعنی میگه چرا به شما تعارف نکردن باهاشون برین یا اصلا بیخبر ر ...

نه بابا تعرف کردن بنده خداها نازشو نکشیدن بهش برخورده  انگار میخواد التماسش کنن به خدا به غلط کردن افتادم 

2706