2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه چند هفتگیته عزیزم؟

من اصلا نمیدونم‌چندهفته هستم

دوهفته پیش دقیقا پنجشنبه بود رفتم ازمایش گف مثبته و بتات ۱۷۰ هس 

دوروز بعدش یعنی شنبه رفتم دکتر‌زنان گف باز تکرار کن ازمایشتو .ازمایش دادم‌گف ۸۰۰هس بتات

دکترم‌گف دوهفته دیگه بیا سونو 

من اصلا نمیدونم چندهفته هستم و سونو برا چیه

خدا حال همه رو خوب کنه..
بچه ها دکترم برام سونو نوشته اما نمیدونم سونو قلبه یا ساک کسی بلده نسخه دکترا رو بخونه ببینه سونوم ...

واسه من دکترم نوشته بود بررسی کلی حاملگی ،که تو پنج هفته فقط ساک دیده شد، خب هرچی دیده بشه می‌نویسه تو سونو ،قراره دو هفته دیگه برم

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2738
من اصلا نمیدونم‌چندهفته هستم دوهفته پیش دقیقا پنجشنبه بود رفتم ازمایش گف مثبته و بتات ۱۷۰ هس  ...

از روز اول آخرین پریودیت ۸ هفته حساب کن برو سونوتو

هم قلبو میبینه هم ساک جنین

من اصلا نمیدونم‌چندهفته هستم دوهفته پیش دقیقا پنجشنبه بود رفتم ازمایش گف مثبته و بتات ۱۷۰ هس  ...

من آخرین پریم بیست اسفند بود واسه شما کی بود ؟الان پنج هفته و سه روزمه

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
واسه من دکترم نوشته بود بررسی کلی حاملگی ،که تو پنج هفته فقط ساک دیده شد، خب هرچی دیده بشه می‌نویسه ...

شمام دکترتون بار اول همچین سونویی نوشت؟

شاید از منم مثل شماس

چکاپ کاملم نوشت براتون؟

من باید پس فردا برم سونو

چکاپ هم دادم همه چی خوب بود غیر از تیروییدم مثلا اخرین حد تیرویید۵.۱ هست از من ۵.۸ بود کم کاری دارم میترسم تا الان رو بچم تاثیر گذاشته باشه

خدا حال همه رو خوب کنه..
از روز اول آخرین پریودیت ۸ هفته حساب کن برو سونوتو هم قلبو میبینه هم ساک جنین

عاخه دکترم  دوهفته پیش گف دوهفته دیگه برو سونو

من‌میخام‌مطمئن بشم تا اون موقه دووم‌نمیارم

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706