2737
2734
عنوان

عروسک بزرگمو با چی بشورم 😳

311 بازدید | 33 پست

خیلی بزرگه اندازه خودمه  4 ساله اتاق بالا بوده اصلا نشستمش حالا سیاه شده با چی بشورمش ؟؟خراب نمیشه؟

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 

پلیشیه؟ بندازش تو ماشین

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلیشیه؟ بندازش تو ماشین

یعنی چی؟تو ماشین جا نمیشه که 

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
2728

بدش خشکشویی میشوره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
با پا😑

دقیقا گفتم با پا بشورمش 😂😂

2738
یعنی چی؟تو ماشین جا نمیشه که

ماشینتون چند کیلوییه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
جنسش چیه؟ اگه خزه با شامپو فرش بشور 

نمیدونم جنسش چیه ولی خز نیست از اون خارجیاست ولی 

واااای. یه عروسک دارم چند ساله و خیلی دوسش دارم. امروز برای اولین بار انداختمش ماشین انگار پشت در اتاق عمل باشم نشسته باشم نشسته بودم جلوی ماشین لباسشویی😢 باورم نمیشه انقد دوسش دارم. واقعا چرا؟ 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
ماشینتون چند کیلوییه؟

8 کیلویی

بدش خشکشویی میشوره

یعنی واقعا تمیز میشوره؟سالم تحویل میده؟

2706