2737
2739
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم اخه

651 بازدید | 22 پست

دخترم ۳سالشه یه سره در حال زدن چنگ گرفتن فشاردادن دست و پا و نیشگون گرفتن منه همشم دندون هاشو روهم فشار میده هرچیم میگم نکن بده درد داره فایده نداره صبح پامیشه این کارو میکنه تا ظهر که بخوابه 

اقتضای سنشه یا طبیعی نیست تمام تنم قرمزه والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پسر من هنوز سه سالش نشده اونم جدیدا منو گاز مسگیره یا اگه عصبی بشه دستشو ول میکنه حالا هر جا که خورد دیگه😁باید ناراحتیت رو نشون بدی مثلا الکی گریه کن و تا مدتی بگو درد میکنه.فکر کنم از سرشون بیفته

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
حتما خودتم باعصبانیت باهاش برخورد میکنه با مهربونی بگو دردم میاد و گریه کن تا دلش بسوزه

گریه کنم بدتر میزنه تا اخم نکنم فریاد نزنم ول کن نیست بی توجهم باشم بازادامه میده

برای سن سه سال فکر نکنم طبیعی باشه،حواسشو پرت کن،همونموقع بگو بیابازی،خوراکی مورد علاقشو بده،بگیرش تو بغلت بهش محبت کن،شاید بهش کم توجه میکنی؟!

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

عزیزم پسر منم اینجوری بود هم اینکه خیلی شلوغ بود واقعا از رستش خسته شده بودم تا اینکه نگا کردم دیدم وقتی من خودم ناراختم یا عصبیم اون بیشتر شلوغ کاری میکنه بعد تصمیم گرفتم هر وقت خواست شلوغ کنه یا گاز بگیره هواسش و پرت کنم از یه روشی هم جدیدا استفاده میکنم خیلی جواب میده هر روز براش خوراکی میخرم میزارم پشت در اتاق از خواب بیدار شد میگم فرشته ها برات جایزه آوردن بعضی روزا نمیزارم میره میبینه نیست میگم اخه دیروز مثلا گاز گرفتی نیاوردن خیلی خیلی تغییر کرده میگم خودمم خیلی آروم شدم 

عزیزم به نظرم خشم سرکوب شده داره. به نظرم با مشاور مشورت کن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
گریه کنم بدتر میزنه تا اخم نکنم فریاد نزنم ول کن نیست بی توجهم باشم بازادامه میده

ببین من یه جا خوندم ندشته بود فقط باید دستاشو بگیری و بگی زدن کار بدیه هیپ واکنش تندی نشون ندی که بدتر میکنه.نمیدونم جواب میده یا نه ولی از این تزهای روانشناسی بود

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

هر وقت میکنه اخم کن و دستش و کنار بده نزار انجام بده محکم بگو نکن کار خوبی نیست

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706