2752
2734
عنوان

دکتر ثریا صالح را می شناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12362 بازدید | 42 پست

خداروشکر میکنن الان که من باردارم هست و خودمم زیر نظر ایشون هستم با وجود اینکه بارداریم پرخطره ولی خیالم راحته که هر کاری که لازم باشه انجام میده حساسیتش مثل یه مادره دلسوزه اصلا سهل انگاری نمیکنه.خود من کیست شکلاتی یا اندومتیوز داشتم خیلی دکتر رفتم نتونستن تشخیص بدن وقتی مجرد بودم ولی تا رفتم پیش ایشون با یه بار سونو تشخیص کامل و داد و بهترین روش درمانی رو پیاده کرد. حتی برای جراحی یک پزشک دیگه رو معرفی کرد و گفت فقط ایشون دقت بالایی دارن من و فرستاد شهدای تجریش باوجود اینکه دلم نمیخاست برم اونجا بخاطر پزشکی که ایشون معرفی کرد رفتمو تو خود شهدای تجریشم کلی پرسنل اونجا به من رسیدگی میکردن چون خانم دکتر سفارش کرده بود و با وجود اینکه جراح من خانم دکتر نوری بود باز نسبت به من احساس مسئولیت داشت و پیگیر وضعیتن بود خود من صدا و سیما کار میکنم و بارها ازشون دعوت کردم تو برنامه ها بخاطر تبحرشون بعنوان کارشناس حاضر شه اما قبول نکرد چون ترجیح میده بیشتر تایمشو برای درمان و بیمارانش باشه، خدا حفظش کنه که درجه یکه هم از اخلاق هم انسانیت و دلسوزی و وظیفه شناسی هم تبحر و پزشکی واقعا رو دستش نیست ولی هر کسی نمیتونه این و درک کنه بعضی ادم ها دنبال یه ویژگی های دیگه از پزشک هستن و بیشتر دنبال قرطی بازی های یه دکترم تا تبحر و علمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من داشتن بچه هام رو مدیون خانم دکتر ثریا صالح هستم خانم دکتری با دانش روز باسواد و بسیار قابل ا ...

دقیقا خیلی منصفه هزینه اضافی نمیگیره و خدا به مالش برکت بده بیشتر از اینا بهش بده وقتی انقدر مسئوله و پای مریضاش هست 

من با نظرتون در مورد خانم دکتر صالح گر گری مخالفم . اتفاقا ایشون یک دکتر مسلط و با سواد است و خیلی و ...

موافقم چقدر متدسفم کاسه کسایی که راجبه خانم دکتر اینجوری نظر میدن میدونین ما ادمهای عجیبی هستیم اگه خانم دکتر دو سال یه بار وقت میداد همه قربون صدقش میرفتن ولی وقتی با این فشار به خودش تند تند وقت میده و کلاس نمیزاره و واقعا هست که طبابت کنه این چرت و پرت ها رو راجبش میگن والله ما ده ساله ندیدیم هزینه دستکش و لوازم مصرفی بگیره و خوب معلومه وقتی میری پیشش سونو میکنه و هر کسی که میدونه داره میره دکتر باید با خودش پول ببره دیگه...سونو راه تشخیصشه و واقعا دستگاه های خوبی داره 

شک نکنید که تشخیصشون درسته ایشون از بهترین دکترای ایران هستن و تحصیلاتشونم انگلیس گذروندن ملا کارش ...

دقیقا خیلی از بیمارهاشون پزشک هستن و بین پزشک ها تبحرشون زبانزده 

من خودم ۸ سال پیش با کلی دکتر عوض کردن بخاطر بارداری پرخطر، به ایشون ارجاع داده شدم

همه پزشکان زنان کار ایشون رو بصورت ویژه قبول دارن

خلاصه تاپیکو دیدم گفتم بیام نظرمو بگم...

همیشه ممنون زحمات خانم دکتر صالح هستم و وقتی به دوستان و نزدیکانم معرفی‌شون میکنم، هم نکات مثبت و هم منفی‌شون رو کامل توضیح میدم که خدایی نکرده مدیون ایشون نباشم و هر کسی هم با توجه به شرایط خودش تصمیم بگیره و بدونه که توی چه مسیری قرار میگیره (و برای کسی که به سختی باردار شده یا مثل خود من دچار بارداری پرخطره و برای حفظ جنین حاضره هر کاری بکنه، ایشون رو خیلی توصیه میکنم که بعد از اراده خداوند، کمک بزرگی هستن)

دکتر ثریا صالح گرگری، فوق تخصص (فلوشیپ بارداری پرخطر)، رئیس بخش زنان بیمارستان مهدیه، استاد و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پزشک مومن و محجبه (مثل خیلی پزشکان زنان روسری‌شون رو تو مطب درنمیارن و ماه رمضون روزه بودن، چون برای خیلی از خواهرای انقلابی این مسائل مهمه، اینا رو عرض میکنم)

بسیار دلسوز و مهربون و خوش‌برخورد (همیشه به اسم کوچیک صدام میکنن، تو بارداری هروقت استرس داشتم بغلم میکردن)

بسیار حاذق و کاربلد، با سواااااد و با تشخیص عالی

طرفدار بسیار جدی زایمان طبیعی

تک‌نفره ویزیت میکنن

برای مسائلی که در حیطه زنان و زایمان نیس، کاملا حرفه‌ای عمل میکنن و به متخصص مربوطه ارجاع میدن

تجهیزات حرفه‌ای و به روز در مطب

با وجود تعداد بیماران زیاد و مراجعه از شهرستان ولی معطلی نهایتا یک و نیم ساعته برای بارداران

اهل وقت گذاشتن برای بیمار و حتی درصورت درخواست برای همسر هم توضیح میدن

با کوچکترین علامت، مشکل رو تشخیص میدن (حالا اگه مادر خودش هم راضی باشه، آزمایش هم میفرستن)

اما...

حیف و صد حیف که خیلی اهل مادیات هستن

مثلا داروهای خارجی بسیار گرون‌قیمت تجویز میکنن و میگن همسرت بره از همین داروخونه فلان‌جا تهیه کنه و بیاره نشون بده

آزمایشگاه و عکس رنگی و... هم خودشون معرفی میکنن (البته اگه نری، حرف خاصی نمیزنن. مثلا من همیشه آزمایشامو میرم مسعود و ایراد نمیگیرن)

بله هزینه وسایل مصرفی رو جداگانه از بیمار میگیرن

راستی شماره همراه نمیدن و برای پرسیدن سوالات باید با مطب تماس بگیریم

برای زایمان طبیعی فقط بیمارستان مهدیه و خاتم‌الانبیا (ص) میان و اگر اندیکاسیون سزارین باشی، فقط خاتم‌الانبیا (ص)

اگه کسی میخاد پیششون بره، سایت پذیرش ۲۴ و دکتر دکتر و چند تای دیگه میتونه نوبت اینترنتی بگیره

اینم آدرس و شماره‌شون👇

آدرس: میرداماد- کوچه فلسفی- پلاک ۱۲+۱ - طبقه اول

تلفن: 22272023

سلام وقت بخير ، به تازگي تصميم به بارداري گرفتم ولي ازمايشات همسرم خوب نيوده و خودم با اينكه ازمايشاتم خوبه ولي سنم ٤٤ هست 

نظرات هم خوب هم بد بوده در مورد دكتر صالح گرگري وقت ميخواستم بگيرم دو دل شدم به نظرتون چه كنم ؟ 

ایشون دائم سونو میکنن،هزینه اش بالاست،هر هفتهnst,میکنن،مادر باردار تا سکته میبرن،مو از ماست بیرون میکشن.پیش ایشون رفتن یعنی دایم سونو و آزمایش پیش خودش و پیش دوستانشون.بقیه شاید وضع مالیشون خیلی عالیه که میتونن و اعصاب قوی دارن که از پس استرس برمیاد.اما غالب مردم این شرایط ندارن که هر دوماه تعرفه سونو ایشون بالا بره.

فقط هم پزشکی خودشون قبول دارن.گوی و میدان هرکس خواست بره پیششون

ایشون دائم سونو میکنن،هزینه اش بالاست،هر هفتهnst,میکنن،مادر باردار تا سکته میبرن،مو از ماست بیرون می ...

اگه بهشون بگین این کارا رو انجام نمیدن

دقت نظرشون بخاطر تخصصشونه

ولی من همیشه میگم دکتر من شدیدا استرسی‌ام

و اتفاقا بهم آرامش میده

زیاد هم این طرف و اون طرف نمیفرستم

اگه بهشون بگین این کارا رو انجام نمیدن دقت نظرشون بخاطر تخصصشونه ولی من همیشه میگم دکتر من شدیدا ا ...

والا ایشون استرس منو میدید و شرایط بارداری منو خبر داشت،اول که شروع کرد دعوا کردن چرا پیش خودم نیومدی....(چون منو پزشکم از اواسط بارداری برای سونو خدمت ایشون فرستاد)می‌گفت دکتر چی خواسته..وقتی میگفتم شروع میکرد با کنایه تحقیر پزشک من.هر دوماه میرفتم هزینه سونو زیادتر شده بود.به من گفت بدو برو بیمارستان دور شکم بچه بزرگتر از سرش شده دیابت داری بچه اتم دیابتی شده.سکته داد منو....بچه من بدنیا اومد بدون هیچ کدوم این موارد.یک هفته بیمارستان رفتم بستری شدم برای چک دیابت اما مشکلی نبود و پیش ایشون نرفتم.nstبا اون شرایط که نهایتش بیست دقیقه است.منو خوابوندن در اتاقم بستن یک ساعت و نیم بعد اومدن ببینند من در چه شرایطی هستم....اذیت شدم.اما کسی دوست داره و پولدار هم هست میتونن مراجعه کنند خدمتشون

والا ایشون استرس منو میدید و شرایط بارداری منو خبر داشت،اول که شروع کرد دعوا کردن چرا پیش خودم نیومد ...

دکترصالح گرگر بیخودترین وپولکی ترین دکترزنانه.اصلابیماربراش مهم نیست فقط دنبال خرج وتراشی واسترس دادن به بیماره