2733
2734
عنوان

دکتر ثریا صالح را می شناسید؟

12046 بازدید | 42 پست
بجه ها من توی هفته 15 سونوگرافی سلامت جنین دارم
از دکتر ثریا صالح وقت گرفتم
به نظرتون تشخیصش خوبه؟ جنسیت رو خوب میگه؟
هر کی میشناسشون راهنمایی کنه لطفا"
Lilypie First Birthday tickers

صالح گرگرگی مزخرفترین دکتریه که تاحالا رفتم دستی دستی داشت بچه منو از بین میبرد,هم دهاتیه هم بیسواده,دوروز پشت هم منو که سرویکسم کوتاه بود رو واژینال کرد و معاینه دستی که بدترم شدم آخرشم گفت من نمیتونم کاری واستون بکنم,خیر سرش مال حاملگی های پر خطره ولی یه دستشویی فرنگی تو مطبش نداره ,کارتخوانم که نداره میپرسی شماره کارت بده همونم میگمه ندارم باید نقد بدی برای فرار از مالیاتش خلاصه هر چی بد بگم کم گفتم تو رو خدا نرید پیش,هر کی هم باور نداره خصوصی مسیج بده مدارکمو براش میفرستم تا باور کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صالح گرگرگی مزخرفترین دکتریه که تاحالا رفتم دستی دستی داشت بچه منو از بین میبرد,هم دهاتیه هم بیسواده ...

من با نظرتون در مورد خانم دکتر صالح گر گری مخالفم . اتفاقا ایشون یک دکتر مسلط و با سواد است و خیلی وظیفه شناس. در معاینه خیلی دقیق من چون خودم پزشکم فرق بین دکتر بیسواد و باسواد را میدانم .‌و خودم آسیب دیده سهل انگتری هستم . اینکه کارتخوان نداره به خودش ربط داره پایین مطبش بانک هست . 

ولی اینکه سرویکس کوتاهه معاینه نکنه دلیل نمیشه برای تخمین سایز سرویکس بایدزور زده بشه . 

تو رو خدا به راحتی انگ بیسوادی و دهاتی نزنید . 

ایشون ترک هستند و جنم ترکی دارند . 

خودم به چشم خودم دیدم یک از بیماراشون بدلیل اینکه بند ناف دور گردن بچه پیچیده شده بود و افت ضربان پیدا کرد بیمار را خورشون با وسیله شخصیشون بردند بیمارستان و جون بچه را نجات دادند هر کس دیگری بود میگفت سریع برو بیمارستان اورژانسی سزارین بشی . 

نگید هر قومی و هر آدمی نباید به خاطر لهجه و اصالتش تحقیر بشه . 

و ایشون را به هر کس که بارداری پرخطر داره توصیه میکنم . 

میبخشی اینک میگم و دکتر حنطوش زاده ایشون خیلی سرسرس بیماراشون را ویزیت میکنند و چون چند تا ماما این کار را انجام می دهند اشتباهاتشون هم بیشتره . 

اگر دکتری حرف دلخواه مارا نمیزند دلیل بربیسوادی ایشون نیست یا اگر پزشکی نظر مخالف ایشون داره دلیل بر این نیست که اون دکتر سوادش بالاتره . 

2728
من با نظرتون در مورد خانم دکتر صالح گر گری مخالفم . اتفاقا ایشون یک دکتر مسلط و با سواد است و خیلی و ...

شما مثل اینکه واسه ایشون داری تبیلغات میکنی چون زیر همه پستای من در مورد اون دکتر اومدی یه کامنتو گذاشتی,اون دکتر انقدر نادونه که وقتی مال بارداری پرخطره و همه رو سونو واژینال میکنه میگه برو مثانتو خالی کن یه توالت فرنگی تو مطب نمیذاره که زنای بارداری مثل ما که نباید از توالت ایرانی استفاده کنن اذیت نشن

شما مثل اینکه واسه ایشون داری تبیلغات میکنی چون زیر همه پستای من در مورد اون دکتر اومدی یه کامنتو گذ ...

نه من تبلیعات نمی کنم من با این لحن و طرز گفتار شما مخالف هستم شما نباید به خودتان اجازه بدهید به یک انسان فرهیخته و با سواد و مسلط به کار اینجور اهانت و توهین کنید . 

لطفا در حیطه ای که آگاهی کافی وجود ندارد اظهار نظر نکنید 

نه من تبلیعات نمی کنم من با این لحن و طرز گفتار شما مخالف هستم شما نباید به خودتان اجازه بدهید به یک ...

دکترایی که پیششون رفتم که آگاهی دارن !بنده اظهار نظر اونا رو هم منتقل کردم

2738
صالح گرگرگی مزخرفترین دکتریه که تاحالا رفتم دستی دستی داشت بچه منو از بین میبرد,هم دهاتیه هم بیسواده ...

خانم محترم اصلا نظریه شما درست نیست که به دکتری که جان هزاران مادر و کودک را نجات دادند توهین میکنین خود من با شرایط سختی که داشتم و در آزمایشهای غربالگری که مشکوک بودم پیش ایشون رفتم و کاملا از طبابت ایشون راضی بودم و در زایمان مثل یک مادر دلسوز لحظه به لحظه کنارم بود در مورد هزینه ها هم همه دکترها این طوری هستند در ضمن ایشون در مورد بیمارهاشون بسیار دقت دارند اینا ازبیمارهاشون اگه بپرسیدمیگن من نظرم اینه که ایشون استاد اکثر خانم دکترهای زنان و زایمان هستن اکثر دکترها در آخرین مرحله برای نتیجه نهایی بیمار را پیش ایشون میفرستم چون ایشون علاوه بر دکتر زنان و زایمان جنین شناس خبره ای هستن

من نظرم در مورد دکتر صالح گرگری اینه که ایشون بسیار با تجربه و درعین حال حاذق هستند نظری که میدن واقعا صحت داره خانمهایی که آمنیوسنتز میخان انجام بدن ایشون جز معدود دکترهای هستند که در تهران  این کار را با کمترین خطای ممکن انجام میدهند علاوه بر تمام اینها جنین شناس فوق العاده ماهری هستن در مجموع جز بهترین دکترهای زنان و زایمان هستند اینقدر سرعت عملشون در عمل جراحی بالاست که بیمار دچار کمترین عارضه ممکن میشه و تیم کاریشان همه فوق العاده هستند 

خانم محترم اصلا نظریه شما درست نیست که به دکتری که جان هزاران مادر و کودک را نجات دادند توهین میکنین ...

سلام عزیرم  تو غربالگری اول به من گفتن ریسک سندروم دارم و برای آمنیوسنتز به دکتر صالح معرفی ام کردن  شما آمنیوسنتز شدین؟ دکتر خوبین؟ برم پیش ایشون یا نه؟ 

شک نکنید که تشخیصشون درسته

ایشون از بهترین دکترای ایران هستن و تحصیلاتشونم انگلیس گذروندن

ملا کارشون مراقبتهای دوران بارداریه

اکثر مریضاشونم آدمای تحصیل کرده و بیش‌تر دکتر و ماما و پرستارن

[QUOTE=87768594]سلام عزیرم  تو غربالگری اول به من گفتن ریسک سندروم دارم و برای آمنیوسنتز به دکتر صالح معرفی ام ...[/QUOTE

شک نکنین من دو تا از بچه هام رو رفتم پیش ایشون خیلی راضی بودم خیالم بابت تشخیص هاش راحت بود در شرایط جسمی خیلی بدی هم داشتم خیلی با سواد ند نفر اول تو کارشون هستن من  تعریف شون رو از همکاراهای خود خانم دکتر بودن شنیده بودم  

2706