2733
2734

هفته ۱۵ هستم خیلی دست و پا چلفتی شدم هی زمین میخورم چند روز پیش از ۹ تا پله افتادم کمرم اسیب دید ولی خداروشکر بچه سالمه امروزم تو راه رو حموم زمین خوردم کیا مثل من بودن ؟؟اینا ب جنسیت هم ربط داره؟؟

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 

فقط به خودت مربوطه

حواستو بیشتر جمع کن

کفش لیز نپوش

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واییییی منم اینطوری بودم یه بار توخیابون 

یه بار از حموم اومدم بیرون با پهلو خوردم زمین یه‌بار از سه تا پله پام لیز خورد یا تو اپن بودم یا در 

شبیه افلیجا بودم کلا 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
واییییی منم اینطوری بودم یه بار توخیابون  یه بار از حموم اومدم بیرون با پهلو خوردم زمین یه‌بار ...

منم اینجوری شدم بچه ات چی بود؟

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
2738

مامان من هفته آخر بارداریشو وسط حیاط پاش گیرکرد به سیم خورد زمین با صورت.ولی آرنچشو گذاشت و فقط دستش صدمه دید بچه چیزیش نشد.بمیرم براش

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
قبلا اصلا اینجوری نبودم دست و پاچلفتی شدم

ربطی نداره

احتمالا فکرت بیشتر درگیر شده 

موقع راه رفتن به همه چیز فکر میکنی الا اون پله ها

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دقیقا منم همین جوری شده بودم تخم مرغ از دستم می افتاد بارها ظرف شیر از دستم افتاد

خودم می افتادم خواهرم هم همین جوری میشد😁😁😁

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
منم اینجوری شدم بچه ات چی بود؟

پسر عزیزم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706