2737
2739
عنوان

تورو خدا جلوی ازدواج های اشتباه رو بگیرین!

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 52 پست
چقدر پیگیر زندگی دیگرانید    

من پیگیر نیستم عزیزم....گفتم که یکی از اشناهای نزدیکه....خواستم بگم که بقیه درس بگیرن و الکی زندگیشون رو تباه نکنن

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

هرازدواجی که توسن کم باشه که اشتباه نیست هستندکسایی که واقعا عقلشون نمیرسه اونا واقعا نباید زود ازدواج کنن ولی بعضیا نسبت به سنشون واقعافهمیده ترن

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ۲۴ تعادلشه به بالا من نامزدم الان ۲۵ سالشه  

حالا صبر کن دو سه سال دیگه خودت حس میکنی که نامزدت چقدر پخته تر شده

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
تازه کاشف به عمل اومده که مطلب اصلی اصلا این حرفا نبوده یه گند جدی بوده که اینا بااین حرفا روش سرپوش ...

چرا تیکه تیکه میگی همون اول میگفتی همه رو

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2728
من ۲۳ سالمه بابام‌میخواد منو بده به یه پسر ۲۰ ساله💔

واااقعااا!!منم ۲۳ سالمه.

من اصلا نمیتونم بپذیرم با کوچیکتر یا حتئ همسن ازدواج کنم .چ برسه پسر ۲۰ ساله ک واقعا بچه ست .

الان خواستگارایی ک قبول میکنم بیان بین ۲۸ تا ۳۰ سالن . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

تو به درخت میوه برخی میوه ها زود میرسن ولی برخی هنوز کال و نارس هستند ... من و همسرم هر دو 22 سالمونه از لحاظ عقلی خیلی خیلی جلوتر از هم سنا حتی از جونای بزرگتر از خودمون هستیم خداروشکر زندگی عالی هم ساختیم همیشه برای پیشرفت همدیگه همو حمایت کردیم 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹
 هرازدواجی که توسن کم باشه که اشتباه نیست هستندکسایی که واقعا عقلشون نمیرسه اونا واقعا نباید زو ...

من نگفتم ازدواج در سن پایینبده...گفتم جلوی ازدواجای اشتباه رو بگیرین

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
حالا صبر کن دو سه سال دیگه خودت حس میکنی که نامزدت چقدر پخته تر شده

اونکه اره عزیزم پخته ترین حالتش ۴۰ سالگیه

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2738