2733
2734
عنوان

از اینکه این خواستگارمم نشد عصابم خورد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 45 پست
باور کن ما خسته شدیم از بس رفتیم خواستگاری  خودشون خانم و اقا همدیگه رو نمیسندن یا این یکی خوش ...

همه که مثل شما نیستن عزیز دل

من خودم این چندروزه واقعا درگیر این سوالم که اگه نمیخوان پسرشون ازدواج کنه چرا بهونه الکی میارن و دیگه ازشون خبری نمیشه

بابا فوقش خوششون نیاد از دختر زنگ بزنن با 1 معذرت خواهی ساده بگن ان شالله دختر شما خوشبخت بشه

پسرمون به این نتیجه رسید که قسمت هم نیستن

واقعیت بگن ن این بهانه های الکی را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترنیست انقدر مستقیم نگی شایددلش بشکنه

دلش بشکنه بهتر از اینه که به پدر و مادرش بگه تقصیر شما بوده. واقعیت رو بدونه راحت تر با قضیه کنار میاد.

چرا باید خودشو گول بزنه.

باید بگه خوشش نیومده که نیومده به جهنم. مگه قراره همه دنیا از ما خوششون بیاد. منم خودم تا حالا خیلیا ازم خوششون نیومده. ولی اینکه بریم بندازیم گردن پدر و مادرمون خیلی بی انصافیه.

{ جانی دپ سابق }
دلش بشکنه بهتر از اینه که به پدر و مادرش بگه تقصیر شما بوده. واقعیت رو بدونه راحت تر با قضیه کنار می ...

اخه آدم معمولا تواینجورمواقع سعی میکنه بااین افکارخودشواروم کنه...واسه خودمنم پیش اومدیبارولی خداروشکرمیکنم که نشد

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
همه که مثل شما نیستن عزیز دل من خودم این چندروزه واقعا درگیر این سوالم که اگه نمیخوان پسرشون ازدواج ...

راست میگی درستش همینه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

ازدواج مگه استخاره داره

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
این استخاره خوب یا بد ؟

اینکه میگن استخاره خوب نبوده 

مثلا بگن دخترتون اخلاقش پسند نشد 

قیافش

خانوادش 

و....

یه مقدار زشت نیستش 

ما خودمون برا داداشم رفتیم گفتیم اینو ولی اینسری ابتکار به خرج دادیم  از طرف ما از دخترتون و خانواده تشکر کنید انشالله دخترتون خشبخت بشن مثل اینکه قسمت نشد با هم فامیل بشیم 

دوستان ایده بهتری دارن بگن 

دخترا هم به ما جواب رد دادن گفتن شرایط ازدواج رو الان ندارن ... خوبه ما کلید کنیم بابا اگه الان شرایط ازدواج رو نداره اصلا چرا پسر مارو راه داده ... ما خودمون میدونیم بنده خدا خواسته مودبانه ج رد بده ماهم گیر نمیدیم 

بلاخره دو طرف حق انتخاب دارن 

من که دیگه خسته شدم احساس می کنم از این راه ها راه به جایی نمی برم

بچه فامیل نداری تو خانواده ما فعلا همه با فامیلشون ازدواج میکنن 

تو هم یه خوبش رو تور کن 

البته فامیل ما خیلی بزرگه

2706