2737
2739
عنوان

از پدرشوهرم متنفرم

470 بازدید | 16 پست

چون با پسرش دعوام شده چون دختربازه زنگ زد بهم فحش داد گفت مسخره بیشعور

چون رفتم از پسرش حق طلاق گرفتم انقد سوخته که همش میگفت حق طلاقم داری دیگه چی میخوای

خودشو صاحب اختیار من می دونه که جدا بشم یا نشم. خونم برم یا نرم. کجا برم کجا بیام

حالم ازش بهم میخوره

من و شوهرم مشکل داشتیم از دیروز میریم پیش مشاور و میخوایم درستش کنیم ولی شکر خوریای پدرشوهرمو نمیدونم چیکارش کنم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر شوهر بی فرهنگ منم همینجوری خودشو صاحب اختیار میدونه. بیشور بی فرهنگ دهاتی با خودش چی فکر کرده

البته بهم فحش تا حالا نداده ولی پشت سرم خیلی غیبت میکنه

مامان بزرگ بهترینه
2731
خاک بر سرش ایشالا بمیره

ایشالا.همه از مادرشوهر می کشن من از هر دو

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بزار انقدر شکر بخوره تا دیابت بگیره شما برای زندگیت بجنگ و مشاوره شوهرتو راهنمایی کنه که دخالت پدر و مادر بعد از ازدواج نه به صلاح بچهاست نه راه گشای مشکلات فقط هر کس با هر طرز فکری به خودش اجازه تصمیم گیری برای یکی دیگه رو میده نمیتونه ادم عاقلی باشه هیچ وقت هیچ وقت مشکلاتتو حتی به خانواده خودت نگو اگر انقدر عاقل بودی که ازدواج کنی پس عاقل هم هستی تصمیم بگیرس با هم تلاش کنید اشتباهاتتونو درست کنید 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
پدر شوهر بی فرهنگ منم همینجوری خودشو صاحب اختیار میدونه. بیشور بی فرهنگ دهاتی با خودش چی فکر کرده ا ...

فرقی نداره پشت سر با جلوی روت بگن اخه اینم فکر کرد من تلفنو قطع کردم قشنگ حرفاشو زد فحشاشو داد ولی من همه رو ضبط کردم 

جواب تلفنش نده

دیگه جوابشو نمیدم دیو دو سر تا الان تظاهر می کرد خیلی معربون و به فکرمه منم جواب می دادم ببینم با پسرش صحبت کرده یا نه شاید سر راه بیاد ولی الان فهمیدم کلا شعور نداره

پدرشوهرمن خیلی خاله زنکه عینه زناست جای مادرشوهراروگرفته خداروشکرمادرشوهرم نسبتاخوبه بجاش این عنتراقاجای صدتامادرشوهره😩😧

ایششششش😒                                      
بزار انقدر شکر بخوره تا دیابت بگیره شما برای زندگیت بجنگ و مشاوره شوهرتو راهنمایی کنه که دخالت پدر و ...

اره متاسفانه من اینو دیر فهمیدم و بهای زیادی بابتش دادم

حالا نمی دونم چجوری بهشون بفهمونم که بی شعوری از خودشونه

اره متاسفانه من اینو دیر فهمیدم و بهای زیادی بابتش دادم حالا نمی دونم چجوری بهشون بفهمونم که بی شعو ...

تو اول خودتو ثابت کن روشهاتو تغییر بده کم کم اطرافیانت هم تغییر میکنن الان تمرکزت رو بزار روی زندگیت و شوهرت انشالله مشکلاتت که حل بشه پدر مادرها کم کم خودشونو جمع میکنن ممکنه پدر شوهرت الان از ناراحتی یا عصبانیت بی احترامی بکنه بعدش پشیمون بشه ولی درگیری فکری و کینه الان فقط زندگیتو خراب میکنه ببین یه دایره بکش تو این دایره فقط تو و همسرت هستین بقیه خارج از دایره هستن چه ادمهای خوب و چه بد اجازه نده تاثیر بزارن روت 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

بازم‌ تو طرفت پدرشوهرته من یه خواهرشوهر دارم‌که زندگیش سر و سامونی نداره یجدرایی چشم دیدن خوشبختی مارو اصلا نداره چتد وقت یبار یه دعوا زرگری با شوهرم درس میکنه و تهش با سیاست تمام شوهرمو میکشه طرف خودش جوری که مدتم بین من و شوهرم سزس دعواس اگه بگم حتی به خودش اجازه میده در مورد رنگ دمپایی تو دسشویی مام نظر بده باورت نمیشه بدبختی اینه که شوهرم پای اجیش که میاد وسط کلا بی منطق میشه از اینکه خواهرشوهرم همیشه جفت پا وسط زندگیمه خسته شدم ازش متنفرم ولی هیچ کاری ازم برنمیاد چونوشوهرم جونش به جون خواهرش بنده

یارب نظر تو برنگردد
2706