2737
2739
عنوان

خانومای باردار یه سوال..

89 بازدید | 13 پست

کمر درد شدید تو هفته ۱۴ و ۱۵ طبیعیه؟؟؟دارم میمیرم...سابقه کمردردم نداشتم...فک نکنم هنوزم وزن اضافه کرده باشم..

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍

تو حاملگی فقط شاخ و دم درآوردن غیرطبیعیه عزیزم😕

استراحت کن بهتر میشی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حاملگی فقط شاخ و دم درآوردن غیرطبیعیه عزیزم😕 استراحت کن بهتر میشی

وای آخه حالا خیلی زوده ۶ ماه اینجوری بخوام سر کنم

2728
من هم همینجوری بودم .تا هفته ی ۱۶ .بعد کمکم خوب میشی دیکه ماههه ۹ که دیگه نمیگم براتتتتتتتتت که چه د ...

بعد با این اوصاف باید طبیعی هم زایمان کنیم؟؟؟

وای آخه حالا خیلی زوده ۶ ماه اینجوری بخوام سر کنم

زودگذره نمی مونه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
من که هنوز هیچی نشده لگن درد گرفتم 🤣

منم لگن درد داشتم ولی ۲ هفته بود خوب شدم

اگر فقط کمر درد هست نه اشکالی نداره استراحت کن درست میشه  اما اگه لک بینی دارین و زیر دلتونم‌در ...

جدددی؟؟؟ وای خدا نکنه ممنونم ک گفتی لکه بینی که ندارم ولی زیر شکمم درد دارم

جدددی؟؟؟ وای خدا نکنه ممنونم ک گفتی لکه بینی که ندارم ولی زیر شکمم درد دارم

عزیطم بچه فعلا تو لگنته .بخاطر همینه .اگر لکه بینی داری احتمابه سقطه .درد زیر شکم و لگن و ویار چیزه عادیه .دو هفته صبر کن.به دکترت بگو حتما بهت کمربند بارداری میده .من استفاده کردم عالی بود .البته الان ماهه نهم و خیلی کمربند تاثیر نداره .چون دیگه وزن گرفته و رحم برای زایمان داره اماده میشه

عزیطم بچه فعلا تو لگنته .بخاطر همینه .اگر لکه بینی داری احتمابه سقطه .درد زیر شکم و لگن و ویار چیزه ...

ان شاالله به سلامتی و راحتی فارغ بشی برا منم خیلی دعا کن خوشحال بودم ویار ندارم ولی انگار بقیه علائم قراره تلافی کنه😂😂