2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بغل من بود من نمردم ولی بچم تو بغلم مرد وااای دارم دیوونه میشم

خیلی سخته میدونم

یکی از فامیلای ما هم دختر ۷ سالشون توی تصادف توی بغل پدر مادرش جون داد

خیلی تلخ بود ولی خب گذشت

چند وقت پیش حال مادرشو پرسیدم گفتن بهتره خداروشکر

ان شاالله تو هم بهتر میشی

یادت باشه دور از جون وقتی بمیری دهتر ماهت میاد استقبالت

هممون مسافریم

دیر یا زود میریم

2728
آره تو تل  گذاشته بودن  عکسش

فیلمشو رفتم دیدم از پیج شاهین صمدپور خیلی گریه کردم 

لبخند مادرشو دیدم خیلی خوشحال شدم 

الهی همیشه شاد اذ باشن

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

خدا به حق دل حضرت زینب بهت آرامش بده خیلی سخته من که گریم گرفت خدا دلت و با یه بچه دیگه شاد کنه انشالله

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
2738

عزیز دلم الان بدترین روزهاورا میگذرونی هیچ کلمه ای نسیت که بگم تا آروم وبشی فقط از خدا میخام بهت صبر بده و آرامش  ...منم پسر ۱۶ روزه ام از دست دادم با تمام وجود درکت میکنم ..

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین