2737
2734
عنوان

شما چطوری شکر نعمت میکنید؟

2092 بازدید | 26 پست

سلام .

دوست گلیا شما چطوری شکر نعمت میکنید

مثلا شکر نعمت سلامتی

با شکر نعمت فرزند

یا شکرنعمت خانواده 

یه سوال دیگه شما هم مثل من نعمت هایی که خدا بهتون داده رو نمی بینید؟😑

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

همسرم مثل شماست..کار خوب درامد خوب..شغل دوم خوب..همه چی داره..خونه ماشین پس انداز..بازم راضی نیست..همش غرمیزنه..بهش میگم سلطان غر😎

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شکر نعمت،نعمتت افزون کند 

کفر نعمت،نعمت از کفت بیرون کند 

همین سجده شکر،ذکر شکرالله 

همین ک قدر دان باشی خودش هم خوب

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

قدر نعمت هایی که داری را بدون. زبونا از خدا تشکر کن. بعد از نماز از خدا تشکر کن. از نعمت ها درست استفاده کن. در مورد خانواده به شکر اینکه تو زندگیتون هستن باهاشون خوش اخلاق و مهربون باش.

خدایا شکرت.

میگن شکر نعمت ،نعمتت افزون کند 

راه درست شکر نعمت چیه ؟واقعا کلامی وقتی به زبون بیاریم کافیه؟

شما شده یه نعمتی و شکر کنید خدا در خیر و برکتشو روتون باز کنه

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2738

من دوست دارم شكر كنم

نميدونم چرا از دلم كه بگذره

اون چيزو از دست ميدم

ته دلم شاكرم

ولي به حس شكر گزاريم ميدون نميدم

بدبختم ميكنه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

یه اصل هست ک میگن با تشکر از دیگران از خداهم تشکر کردی مثلا غذایی ک مادر درست درست میکنی در عوض میگی ممنون یا کاری ک برات میکنن ازشون تشکر کنی!دوم اینکه با کار خیر از خدا تشکر کنی بابت نعمتایی ک بهت داده به خلق خدا کمک کنی!سوم اینکه زبونن بایت نعمتاش شکر کنی!

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من بعد از ناباروری ۷ ساله صاحب فرزند شدم و روزی چندین بار با صدای بلند میگم خدایا شکرت که به من صدرا  رو دادی آنقد گفتم که پسرم یاد گرفته همینطور که میگم خدایا شکرت اون زود میگه که به ما صدرا دادی ولی خیلیم اذیتش میکنم بسکه شیطونه

من وقتي نگاه ميكنم كه يه زماني اينايي كه الان دارم آرزوم بوده ازخودم خجالت ميكشم وازته قلبم شكرميگم 

مثلابعدازجداييم يه سال نزديك عيد بودنگاه ميكردم همه دارن خونه تكوني ميكنن وبه فكرعيدن به خودم ميگفتم خدايايعني ميشه منم يه زندگي آروم داشته باشم واينكاراراباعلاقه انجام بدم اماالان همش غرميزنم

يه زماني خونمون كوچيك بود تو خوابم نميديم بتونيم يه خونه بزرگ بسازيم اما الان همش مينالم كه لوسترنداريم ال نداريم بل نداريم 

بعضي روزاازخونه كه ميام بيرون به خاطرسلامتيم به خاطردخترم همسرم وخانوادم واقعاشكرميگم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706