2737
2734

من هفته ۷ بارداری هستم.نصف شب پاشدم برم دسشویی یهو حس کردم یه چیزی ازم خارج شد.من ندیدمش ولی کامل حسش کردم.بعد خون رقیق ازم اومد.بعد اون دیگه هیچ خونریزی ندارم.درد هم ندارم.تورو خدا اگه کسی تجربه ای داره بگه.می دونم سقط شده😢😢😢😢😢

بعد از ظهر نوبت دکتر  دارم.خیلی ناراحتم.بیشتر از این ناراحتم که تو خونه مادرم این اتفاق افتاد.کاش تو خونه خودم بودم.دعام کنید تورو خدا

انشالله چیزی نبوده

تا عصر که بری دکتر وقتی نمونده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موقع بارداریم همون اوایل کمی خون اومد رفتم سونو قلب نی نی میزد دکترگفت گاهی اوقات خون پریودی که داخل لوله رحم مونده خارج میشه انشاالله برای شماهم همینطوری باشه عزیزم

خنده برلب میزنم تاکس نداندرازمن  ورنه این دنیا که من دیدم خندیدن نداشت
2728

نه بابا

اینجوریام نیس

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

دوست من در حد بوندس لیگا خونریزی داشت الان هفته ۲۸ئه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2740
منم موقع بارداریم همون اوایل کمی خون اومد رفتم سونو قلب نی نی میزد دکترگفت گاهی اوقات خون پریودی که ...

وای خدا کنه منم اینجوری باشم.چقدر خون اومد؟خون بود یا لکه؟

عزیزم منم هفته هشتم پریشب خونریزی کردم رفتم دکتر شیاف داد الان دیگه قطع شده عادیه پیش میاد نگران نبا ...

خونریزی بود یا لکه بود؟من آخه حس کردم یه چیزی ازم خارج شد.ندیدم ها فقط حسش کردم.مثل وقتی که پریود میشی یه لخته خون بزرگ ازت دفع میشه.ببخشیدا البته

هماتوم یا کیستی چیزی نداشتی؟؟؟ شاید از اونه... اگر در حد لکه بینیه اصلا نگران نباش

نه لکه نبود.کاملا خون بود.من هیچی نداشتم قبلش.ولی همش یه حسی بهم میگفت پوچه

من ۱۵ روز خونریزی و لکه بینی داشتم الانم بچه م خداروشکرررر سالمه😊😊

خونریزی بود واقعا یا فقط لکه بود؟خداروشکر.ایشالا که سلامت دنیا بیاد بی دردسر.بغلش کنی

2706