2737
2734

دخترم گوشیمو انداخت تو دستشویی رفتم یه گوشی قسطی بر داشتم ....داشتیم می‌رفتیم بازار با دوستم کیفمو زدن😭رفتیم جلو تر دیدم کیفم تو سطل زباله انداختن پولو گواهیناممو بردن بقیه چیزا هست ....خوشحال شدم که گوشیم هست حداقل فرداشبش رفته بودیم حموم با بچه هام بیرون اومدنی در حموم باز گذاشتم یکم هواش عوض شه نیم ساعت بعدش مشغول کار بود دیدم دخترم اومده میگه جوجو آب نگاه کردم برق از سرم پرید گوشیمو تو وان انداخته بود شسته بود حسابییییی.سوخت😢😭😢

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......

از بی دقتی خودته😑

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من جات بودم دخترمو میزدم حسابی.تا دیگ ازاین کارا به سرش نزنه انجام بده.

مگه روانیم بچه یه ساله رو بزنم

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......
2738

عزیزم یه کم هم خودت بی دقتی کردی.وقتی بچه های کوچولو داریم باید وسایل با ارزشمون رو از دم دستشون برداریم.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
عزیزم یه کم هم خودت بی دقتی کردی.وقتی بچه های کوچولو داریم باید وسایل با ارزشمون رو از دم دستشون برد ...

آره قبول دارم بخدا شانسم ندارم من

بچست هآ نمی دونه گوشی تو آب میسوزنه

خخخخ اگه جدی گفته که بیچاره بچه ی خودش

من ک کلی خندیدم به کار کوچولوت استارتر

نگید چون جای شما نیستم اینو میگما

قبل عید پسر خودم با گوشت کوب گوشیمو سوزوند

چی بگم خوب اگه عقلشون میرسید ک این کارو نمیکردن.

خخخخ اگه جدی گفته که بیچاره بچه ی خودش من ک کلی خندیدم به کار کوچولوت استارتر نگید چون جای شما نیس ...

آدم میمونه واقعا چیکار کنه 😐😔😕

2706