2737
2734
عنوان

بعضیا مردنشون بهتره

168 بازدید | 9 پست

دلم میخاد اتفاقا خیانت کنه که بره با یکی دیگه هر جا تونست بره با یه اشغال مثه خودش اونی که میاد چیزی که من تف کردم میخوره نوش جونش وقتی صفر کیلومتر بود نتونستم تحملش کنم الان که ...کاش زودتر بره خیانت کنه بره کلا بیرون از زندگیم بهش گفتم تو مرگت برسه راحت تریم همه

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

حالا شب نیای تاپیک بزنی خیانت کرد الهی بره زیر ماشین

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
به خاطر بچه ام چون کسی نیست اون طرف ساپورتم کنه  

پس تکنیک هایی رو پیش بگیر که تا بچه ات مستقل میشه و رو پای خودش می ایسته از بین نری تا ذهنت خوب کار کنه که چاره ی این کار در وضعیت موجود چیه 

مثلا حالا که کسی نمی میره 

حالا که اون مایه عذابه چکار کنم که فکر و روحم کمتر عذاب بکشه و آسیب نبینه و اینهمه غصه خوردن بلاخره یا به قلب میزنه یا سر پیری آلزایمر میاره 

سخته ولی باید تمرین کنی 

الان تمرین کنی یکی دو سال دیگه خیلی پیشرفت میکنی ولی هرگز شروع نکنی تو جهنم دایمی این زندگی می مونی

2740
پس تکنیک هایی رو پیش بگیر که تا بچه ات مستقل میشه و رو پای خودش می ایسته از بین نری تا ذهنت خوب کار ...

حرفتو قبول دارم فروزان جان منم واقعا دارم سعی میکنم اونو نادیده بگیرم 

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی