2737
2739
عنوان

خانومای گل میشه بیاید

77 بازدید | 15 پست

اصولا خیلی حیوونارو دوست دارم 

اما نزدیک شش ماهه یه گربه با شکل و شمایل عجیب میاد تو پارکینگ خونمون که یا خراب کاری میکنه یا میچسبه به آدم.

و واقعا ظاهرش ترسناکه منم سه ماهه باردارم. 

صبح میخواستم برم سرکار  در آسانسور که باز شد جلوم بود. خیلی حالم بد شد هرکاری هم میکردم نمیرفت و چسبیده بود بهم. چیکار کنم که هم بره و هم آسیبی بهش نرسه 

واقعا از صبح قلبم درد گرفته 

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌

خیلی بده خیلی یه بار منم باردار بودم تو حیاط خونه مامانم گربه اومد از بین پام.رد شد خدایی شد اتفاقی برام.نیوفتاد و گرنه تا عمر داشتم همسرم نمی بخشبد

شب بابام اومد تو کیسه کردن بردنش تو زمین های خالی بیرون شهر رهاش کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید بهش غذا اینا دادین عادت کرده طفلی 

نه اصلا 

به حالت حمله میاد طرف من

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌
2728

نمیدونم تا چه حد درسته ولی میگن اگر سرکه باشه جایی گربه نمیاد 

تو پارکینگ و راه پله تون سرکه اسپره کن شاید رفت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
نمیدونم تا چه حد درسته ولی میگن اگر سرکه باشه جایی گربه نمیاد  تو پارکینگ و راه پله تون سرکه ا ...

نه بابا ربطی نداره بابای من تو زیر زمینشون به واسطه باغ انگوری که دارن یکسره دبه های سرکه گذاشتن  گربه هست که میاد و میره

خیلی بده خیلی یه بار منم باردار بودم تو حیاط خونه مامانم گربه اومد از بین پام.رد شد خدایی شد اتفاقی ...

خیلی میترسم ازش اره خیلی بده 

نمیدونم چیکارش کنم نیاد

2738
نه بابا ربطی نداره بابای من تو زیر زمینشون به واسطه باغ انگوری که دارن یکسره دبه های سرکه گذاشتن &nb ...

عه منم از کسی شنیدم  پس الکیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

طفلی کاری بهت نداره که. گربه اس دیگه. شما هم از بغلش رد میشی میری دیگه. ولی بازم اگه واست قابل تحمل نیست  به شوهرت بگو ببرتش جای دیگه ی شهر ولش کنه.

بعد من متوجه نشدم که چزا میگی ظاهرش عجیبه و .... ، نکنه تحت تاثیر پیرزنهای خرافی میخوای بگی زبون بسته از ما بهترونه!!! مردم جهان وقتی حامله ان، یا بعد از زایمان، بعضیشون سگ دارن، بعضی گربه،،،  خرافاتو گوش نکن. بازم هرطور خودت مصلحت میدونی

دلواپسِ فرشته هام...🌠
اول اینه هر زمان ترسیدی چیز شیرین بخور حتماااا. دوم اینکه هیچ کااااری نمیتونید بکنید مگر اینکه ببری ...

وای انقدر بزرگه نمیشه اصلا گرفت جایی برد. چندتا بچه هم داره اما فقط خودش میاد. 

وای انقدر بزرگه نمیشه اصلا گرفت جایی برد. چندتا بچه هم داره اما فقط خودش میاد. 

همسایه همسرم اینا قدیم ی گربه کنه داشتن میبرن تو بیابون ول میکنن با گونی برمیگردن خونه میبین گربه زودتر از اونا توخونه است🤣گربه یه جا قفلی بزنه دگ کاریش نمیشه کرد

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
طفلی کاری بهت نداره که. گربه اس دیگه. شما هم از بغلش رد میشی میری دیگه. ولی بازم اگه واست قابل تحمل ...

عزیزم به حالت حمله میاد طرف من 

دست خودم نیست حساس شدم به همه چیز و تپش قلب دارم 

ظاهرش هم شبیه گربه های عادی نیست.شبیه گربه های خونگی و نژاد داره .فکر میکنم به خاطر همینم بیرون نمیمونه. 

گربه از مرکبات متنفره پوست پرتقال لیمو بزارید تو پارکینگ 

یا چن تا گلدون پونه و اسدوخدوس بزارید دیگه نمیاد 

اگ خونگیع میخواد خودشو لوس کنه یا گرسنه اس کاریت نداره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2706