2737
2734
عنوان

دستور مادر شوهرم من

1153 بازدید | 66 پست

سلام دوستان 

من هفته 11 بارداری هستم حالمم خیلی بده اینقدر که با قرص میتونم غذا بخورم کارای خونمو مامانم میاد انجام میده . تا بوی غذا بلند میشه من از حال میرم بعد اونوقت دیشب مادر شوهرم به شوه م گفته فردا فاطمه رو میاری که شب مهمونی پاگشا عروسشونه کمک کنه حالا بنظرتون من با این حالم میتونم کمک کنم بعد شوهرم گفته فاطمه حالش بده بر گشته  میگه زن حامله ده دقیقه حالش بده همیسه که بد نیستز وقتی هم که حال من بده یک بار زنگ نزده که حال زن تو بده ناهار بیاین اینجا یا ناهار براتو درست کردم بیا ببر 😢😢

واقعا داری به این موضوع فکرمیکنی.

عمرا برم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خودتم اذیت نکن که ببینند حالت بده 

لازم نیست حتما کار کنی که

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

نرو. بگو شوهرم هییییچی ب من نگفته . سر وقت هم اومد دم خونه بگو پسرت نمیذاره بیام میگه بچه م چیزیش میشهو دکتر استراحت داده میگه جفتم پایینه. 

مردم چ بیشعورشدن بلانسبت زن حامله رو میخواد ببره کلفتی خیلی دس تنهایی 50 تومن 100 تومن بده کارگر بگیر

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

محل نده بهش من جای تو بودم یکمی هم اغراق میکردم و حالمو بدتر از اونی ک هست نشون میدادم و نمیرفتم

وا چه پررو شدن ملت

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه...