2737
2734
عنوان

ککککمممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 34 پست
منم نشنیده بودم برای همین اصن جدی نگرفتم الان چند روزه درد اینا دارم یهو گفتم نکنه امکانش هست😖

علایمت شبیه پریودیه

منم نزدیک به موعدم میشه حالتای تو رو دارم...

حالا صبر کن تا موعدت...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
علایمت شبیه پریودیه منم نزدیک به موعدم میشه حالتای تو رو دارم... حالا صبر کن تا موعدت...

وای خدا کنه مال پریود باشه😓

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه 10م تاریخمه کمر درد و سینه درد و زیر دلمم درد میکنه سر همین شک کردم😓

توکل کن گلم

ولی خب الانا زمان تخمک گذاریه ترشح زیادتم شاید بابت اون باشه نگران نباش بیبی چک نشون نمیده ولی اگه خیلی استرس داری ازمایش خون نشون میده الان

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
توکل کن گلم ولی خب الانا زمان تخمک گذاریه ترشح زیادتم شاید بابت اون باشه نگران نباش بیبی چک نشون نم ...

عجب حکایتیه ها

میخوای نمیده نمیخوای میده گیری افتادیم بخدا🤕

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
2728
اخه من با همین طرز فکر که حالا کو تا تخمک گذاری جدی نگرفتم الان سینه هام درد میکنه و زیر دلم،چند رو ...

شایدموقع تخمک گذاریته علائمش شبیهه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚