2733
2739

سلام میخواستم ببینم کسی اینجا بوده که خونه اش وام داشته باشه بعدها که خونه دیگه خریده چجوری وام این خونه اش رو انتقال به خونه جدیدش داده راحته؟؟؟ چند روزه طول کشیده و اینکه ضامنی که الان ضمانتمون رو کرده بازم دوباره باید بیاد ضمانت کنه یا نه دیکه لازم نیست هرکی میدونه توروخدا جواب بده به خدا دعاتون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما خونمون وام داره سند خونه در رهن بانکه خونه جدید که خریدیم تو دفتر اسناد رسمی نماینده بانک میاد و خودشون وام رو انتقال میدن و سند خونه جدید میره تو رهن و اون قبلیه فک رهن میشه . فقط هزینش یکم بیشتر میشه 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
اره عزیزم وام مسکن شما انتقال دادین مشکلی نداره ضامن نباید بیاد باز گواهی کسر از حقوق بگیره دوباره؟؟ ...

ن عزیزم اون طرف ک وام ب اسمش انتقال میدین باید ضامن بیاره

2740
ما خونمون وام داره سند خونه در رهن بانکه خونه جدید که خریدیم تو دفتر اسناد رسمی نماینده بانک میاد و ...

ای جانم ممنون که جواب دادین تازگیا انتقال دادین به ضمانت دوباره احتیاجی نیست

واقعا ممنونم ازینکه زمان گذاشتی جوابمو دادی مرسی عزیزم راستی هزینه اش یادت نیس چقدر شد؟

خواهش میکنم عزیزم . حدودا ۵ تومن شد هزینه کارای محضر و نقل و انتقال 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2706