2737
2739
عنوان

اجبار ذر ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون تاپیکت که ترکید برات پیام گذاشتم استارتر.چون بعد از پیام من ترکید ،شاید نخوندیش.اینجا الزام دیدم بذارم.

یه دوستی داشتم که همکارش عاشقش بود.دوستم نامه پسره رو به همه نشون داد و گفت وای دیوونه شدم از دستش و نمیخوامش و ...

پسره هم بعد از سه سال بیخیال شد و رفت با یکی ازدواج کرد و خوشبختم شد.دوستمم عاشق یه پسره شد و عشق یه طرفه داشت بهش و التماس میکرد به پسره که باهاش ازدواج کنه.میخوام بگم بهت که عکس و شماره ش را پخش کردی تو اون تاپیک و واقعا کارت خیلی بد بود.نمیگم به سرنوشت دوستم دچار میشی نه.ولی دست بالای دست بسیار است .گهی پشت به زین و گهی زین به پشت.مواظب رفتارت باش عزیزم.چون روزگار بدجور انتقام میگیره.ضمنا اگه ما کسی را نمیخوایم،لزومی به این کارها نیست.کافیع به طرف بگیم حس نداریم بهش و تمام.ادامه دادن شما به این معنی است که مثل دوستم ،از اینکه طرف را دنبال خودش بکشونه خوشش میاد.همه خوششون میاد که طرفدار و عاشق داشته باشن.ولی رفتارت را واقعا مواظب باش واقعا .موفق باشی

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اون تاپیکت که ترکید برات پیام گذاشتم استارتر.چون بعد از پیام من ترکید ،شاید نخوندیش.اینجا الزام دیدم ...

سلام بخدا از قصد شمارش پخش نشد اشتباه عکس را فرستادم.... عکسشم بلد نبودم پاک کنم.خداروشکر تاپیکم ترکید