2733
2739
عنوان

اجبار ذر ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 35 پست
بعدا تو زندگیم که تبعات نداره؟خیلی اصرار میکنه و میکه دلمو میشکنی و...

ن بابا !!! اگه بخواد با جواب رد ب هرکی طرف دلش بشکنه که الان همه زنا باید بدبخت عالم باشن!! نمیشه ک ادم ب هر خواستگارش چون دلش نشکنه جواب مثبت بده... 

زندگی با یاد خدا زیباست💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگه من کلی گزیه کردم بخاطرت و فقط عاشق تو هستم و..... میگه اگه حلالت نکنم ناراحت نمیشی؟

ببخشیدا ولی چقدر غیر منطقی و نادونه

اخه مگه چیکار کردی که اون باید حلال کنه

مگه همه ادما به هر چیزی تو دنیا میخوان میرسن

اگه شما به یه پسری پیله کنی اون بگه نه ... بعد اون باید شما رو حلال کنه؟

اصلا تحت تاثیر قرار نگیر

ببخشیدا ولی چقدر غیر منطقی و نادونه اخه مگه چیکار کردی که اون باید حلال کنه مگه همه ادما به هر چیز ...

من اصلا قول ازدواجی تاحالا بهش ندادم. همین اصرارهاش منو اذیت میکنه.... شاید اگر انقد اصرار نمیکرد بهش جواب مثبت میدادم....حالم بد میشه از این اصراراش....

2738
بگو باشه دعا میکنم بمیری ... حلال نکردی هم اشکال نداره😂

نمیخوام رفتاری داشته باشم دلش بشکنه... از دل شکستن میتزسم...... میترسم تو زندگیم تاثیر منفی بزاره. اما ته دلم واقعا نمیتونم به عنوان همسز باهاش کنار بیام

اصن بگو ۲۰ سال....‌ زورکی ک نمیشه... اصن از سر دلسوزی واسه یکی با بخت خودت بازی نکن. عقلانی تصمیم بگ ...

نمیخوام رفتاری داشته باشم دلش بشکنه... از دل شکستن میتزسم...... میترسم تو زندگیم تاثیر منفی بزاره. اما ته دلم واقعا نمیتونم به عنوان همسز باهاش کنار بیام

من اصلا قول ازدواجی تاحالا بهش ندادم. همین اصرارهاش منو اذیت میکنه.... شاید اگر انقد اصرار نمیکرد به ...

اره خب نشون دهنده اینه که شخصیت جالبی نداره انقدر قدرت تعقل نداره که باباجان زوری نمیشه یا اگرم خیلی طرفو میخوای با روش مناسبی دلشو بدست بیار نه این حرفا .... عزیزم عاشق واقعی در درجه اول باید ادم عاقلی باشه تا بشه به عشقش اعتماد کرد و بدونی بعد ازدواجم عاشق میمونه ....

پس ردش کنم برام تبعات نداره؟

ن بابا... انقد سخت نگیر... چه تبعاتی؟؟!!  خدا ک استغفرالله بیکار نیست ک چون تو ب پسر عمت ک خیلیم زورگوعه جواب رد دادی بخواد ازت انتقام بگیره

زندگی با یاد خدا زیباست💖
نمیخوام رفتاری داشته باشم دلش بشکنه... از دل شکستن میتزسم...... میترسم تو زندگیم تاثیر منفی بزاره. ا ...

مگه میخوای بهش بی احترامی کنی؟؟خیلی اروم و درنهایت ادب بهش بگو ک فلانی من نمیتونم باهات ازدواج کنم تو کیس مورد علاقم نیستی... والاع ن دلی میشکنه ن تو حرف بدی زدی

زندگی با یاد خدا زیباست💖