2733
2734
عنوان

بزرگترین مشکلتون ویا خواستتون از خدا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند وقته؟میفهممت کاملا

۱۰روزه .نه زنگ زده نه هیچی .دلم گرفته

میدونم خودشم ناراحته ولی نمیاد دنبالم.منم نمیتونم زنگ بزنم چون میشناسم اخلاقشو پررو میشه سرکوفت میزنه

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
2740

مشکلم بیماریمه.که نزدیک 10ساله باهامه.الرژی وآسم وخیلی اذیتم.برام دعاکنید تاازشراین بیماری خلاص بشم

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍

اخیی عزیزم توکل کن به خدا خاله منم با کلی رژیم و این چیزا بچه 5 ش بازم دختر شد اونم خیلی از اطرفیانش زخم زبون میخوره کمر درد شوهرتم برو پیش یه دکتر استخوان و مفاصل خوب انشالله که خوب بشه من خودم مشکل زیاد دارم پوله خونه ندارم شوهرم رماتیسم داره خودم افسردگی دارم مشکلات خانودام هم هست مادرم دیسک گردن داره خواهر بزرگم که 23 سالشه خاستگار نداره که همین باعث شده روحیش خراب بشه داداشم اعتیاد داره که باعث نارحتی زنداداشم شده تازه یه بچه توراهیی هم دارن از الان نگران هزینه زایمان وبیمارستانشه اونم مثل من صاحب خونه جوابش کرده پوله کرایه خونه نداره از کدوم بگم برات شبا قبل خواب همی اینا مثل فیلم از جلوی چشمم میگذره قصه کی رو بخوریم تازه الان فهمیدم دختر عمه جونم با 4 تا بچه تومر مغزی داره داره میمیره 😥😥😥😥😥

بچه که امشبم باز پری اومد😭😭😭😭 

خدایاااااا شکرت ولی خیلی نامردی😢😞

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️
2706