2733
2739
عنوان

بزرگترین مشکلتون ویا خواستتون از خدا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 193 پست
فکرکنم زمان میبره تا بدن تغییر کنه..دکترمن میکفت حداقل ۶ماه قبل از اقدام باید رژیم خاص گرفت

یعنی همه اینا الکیه یکی همینجا بود میگفت ۱۱ماه طول کشیده تا حامله شده همه کارا رو هم رعایت کرده ولی بازم دختر شده اول واخرش فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه خدا نکرده بچه ناسالم داری

نه عزیزم.. میگم داشتن یه نی نی سالم ارزومه 😍

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
آخ که ارغوان جون چقدر منو تو شبیه همیم....رژیمتو زیر نظر دکتر گرفتی...شوهرت آزمایش اسپرمم داد....تخم ...

اگه بخوام بگم خیلی طول می کشه فقط شوهرم از نداد که مدت ۳ماه قرص ویتامین ای وسی و اسیدفولیک میخورد با کیت پیدا کردم

2740
نکنه تو هم مثل من تلاش کردی و نرسیدی

نه منم دوتا دخمل دارم....دارم واسه سومی تلاش میکنم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه منم دوتا دخمل دارم....دارم واسه سومی تلاش میکنم

.        

به نظر من همه چیوو ول کن وفقط از خدا بخواه به نظرت واسه خدایی که یک برگ بدون اجازه  اون نمیفته کاری داره که جلوی هزاران اسپرم دختر و بگیره وبه اسپرم پسر بگه بفرما ...من که دیگه هیچ اعتقادی به رژیم ورپز تخمک گذاری واین حرف ندارم چون بودن کسایی توهمین سایت که با سونو پیدا کردن وشوهرشون از داده ورژیم هم سفت وسخت اما بازم به خواستشون نرسیدن....فقط به اون بسپار