2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کمی تا قسمتی ابری

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2731

همسر من فقط وقتی پشت فرمون اذیت میشدو...

یکی دوتا فحش میداد

اونقدر بهش گفتم و گفتم  که تا این رفتارت درست نشه پدر نمیشی 

الگوی بچتی پس جوری باش که افتخار کنی شبیه خودته

بیچاره خیلیم فحش بدی نمیداد

الان درست شده کم شنیدم فحش بده 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
مشاوره بریم حل میشه؟ 

باید هر دو تاتون بخواین که رفتارتون رو عوض کنین من با شوهرم سه جلسه مشاوره رفتیم جلسه چهارم شوهرم گفت من فقط دارم میام مشاوره که رفتار تو عوض بشه منم دیگه نرفتم ولی همین سه جلسه خیلی تاثیر داشت تو زندگیمون

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2738
مشاوره رفتی؟؟؟  در چ حد بوده؟

من شوهرم موقع عصبانیت چیزی پرت میکرد مهم نبود چی باشه یه بار صندلی رو پرت کرد خورد به شیشه گنجه شیشه گنجه شکست یا پاتختی ها رو پرت میکرد ولی بددهنی نداشت سه چهار بارم منو زد مشاوره رفتیم سه جلسه خیلی بهتر شد

من شوهرم موقع عصبانیت چیزی پرت میکرد مهم نبود چی باشه یه بار صندلی رو پرت کرد خورد به شیشه گنجه شیشه ...

چیزی رو پرت نمیکنه

اما مثلا از کسی ناراحت باشه بهش فحش میده

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊
2706