2737
2739
عنوان

روز مرگت مبارك

1082 بازدید | 24 پست

من واقعا يك ذره فيلم ترسناك باشههه سكتهههه ميكنم درجا اصلا نميتونم انابل فقط كلا ٢ دقيقه تونستم تحمل كنم

اينو توي اونيكس داشت ميداد امير  گذاشت بمونه گفتم بزنن بره من نميتونم گفت ن ببين به چسم فيلم ترسناك نبين به چشم يك فيلم جنايي پليسي نگاه كن

من نگاه كردم و خيلييييي خوشم اومد ازشششش

واقعا خيلي گذست بود

چند روز پيش ديدم ٢ اومده كه نوشته بود روز مرگ تو هم مبارك

خلاصه داستان:يك دختره روز تولدش كشته ميشه و اين هرروز تو روز تولدش بيدار ميشه تا بتونه قاتل خودشو بشناسه و اونو بكشه 

تا وقتي اين اتفاق نيوفته هرروز تو روز تولدش بيدار ميشه و تو يك روز زندگي ميكنه

قضاوت فقط کار خداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای پس خیلی جالب باید باشه  باید برم بگیرم 

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
2731
2738

یادمه وولیل ازدواجم همیرم فیلم ترسناک ریخت رو فلش گفت بیا ببینیم منم روم نشد بگم میترسم کلی خودمو دلداری دادم که بابا الکیه نترس و نشستم دیدم 

وای که نگم برات وسطهای فیلم مثل بید میلرزیدم و تا۳ماه حتی تنهایی تو اتاقم نمیتونستم برم بشدت بی جنبم ازون وقت دیگه هیچوقت فیلم ترسناک نگرفت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وای پس خیلی جالب باید باشه  باید برم بگیرم

اره من پست فيلم خوندم نوسته بود تو قسمت دو علاوه بر خودش دوستاشم هرروز تو يكروز زندگي ميكنن اخه قسمت اول فقط خودش بود ك روز تولدش بيدار ميشد هي 

بعد يك سري طنز قاطيش داره 

هرشب با يك چيز ميكشتش

قضاوت فقط کار خداست...
2706