2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بچه ها.من پارسال و سال قبلش اقدام کردم فوری هم باردار شدم ولی متاسفانه برام نموند.همسرم میگه من بچه دیگه نمیخوام.اخه من خیلی اذیت شده بودم و روحیمو باخته بودم.این ماه دیگه بدون اینکه اطلاع بدم اقدام کردم.

چند تا علامت دارم ولی بیشتر زیر دلم یه طرفش تیر میکشه

پنج روز دیگه پری باید بیاد. بی بی منفی بود تا دیروز ولی تست های سنتی مثبت. شما هم از وضعیتتون بگید.

بچها شما به چله بري اعتقاد داريد؟ مثلازمن خودم بهم گفتن چله داري بايد چله بري كني بعد اقدام كني! ...

والا من اعتقاد ندارم به این چیزا ولی اگه بگن برو چاه بکن میکنم .ضرر که نداره😁

2738
بیخیال ل ل چرا انقدر طولانی دکتر رفتی ببینی دلیلش چیه؟

آره عزیزم سقط داشتم آخریش 2سالو نیم پیش بود همه چیمم نرمال بود امیدوارم دیگه فرجی بشه چون دیگه زیادی طول کشیده.

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
سلام بچه ها.من پارسال و سال قبلش اقدام کردم فوری هم باردار شدم ولی متاسفانه برام نموند.همسرم میگه من ...

ایشالا که بارداری 

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
باید یه طری چیزایی رو رعایت کنی حتما میشه ایشالا

ممنون ایشالا هر کی بچه میخواد خدا بهش یه سالم و خشکلو بده

سلام بچه ها.من پارسال و سال قبلش اقدام کردم فوری هم باردار شدم ولی متاسفانه برام نموند.همسرم میگه من ...

من ۴ ماهه اقدام میکنم ۳ ماه قبل نشد این دفعه یه جوریم انگار هستم

ترشح سفید و زیاد دارم زیر دلم دردمیکنه نافمم یه وقتا دردمیگیره

امشبم مهمون داشتم کمرم داره میترکه از درد

2706