2737
2734
عنوان

دوای گرمی ( حلوای جُلاب )

| مشاهده متن کامل بحث + 11723 بازدید | 72 پست
خوب من پریودام تقریبا نامنظمه چه مدت مصرف کنم و چطوری مثلا از روز چند پریودی تا منظم شه

هر وقت پريود شدي بخور روز اول 

ولي سعي كن دو روز قبل از پريودي بخوري تا بهتر باشه برات 

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن قبلی٧٩وزن فعلی ٧٠  ۶۰😍 💜                              عضو گروه تغییر♀️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای انشالله همیشه سلامت باشن فکر نمیکردم اینقدر بد باشه گرمیجات 

در يه حد متوسط خوبه نه زياد 

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن قبلی٧٩وزن فعلی ٧٠  ۶۰😍 💜                              عضو گروه تغییر♀️❤️
2731
مرسی گلم انشالله یه دختر ناز و سالم بیاد تو بغلت😍😊

انشالله عزیزم بگیر هم دعا کن😍😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
هر وقت پريود شدي بخور روز اول  ولي سعي كن دو روز قبل از پريودي بخوري تا بهتر باشه برات

از روز اول پریود تا کی مثلا تا روز ۲۰ یا کلا تا ۲ ۳ ماه از روز اول پریود تا روز اخرش

یک روز در میون چطوری مثلا

قرص کمر قهوه ای رنگه عطاری ها دارن میذارید روی حرارت غیر مستقیم تا پوسته رویی ترک برداره و مغزش رو ب ...

مرسي عزيزم 😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2740
از روز اول پریود تا کی مثلا تا روز ۲۰ یا کلا تا ۲ ۳ ماه از روز اول پریود تا روز اخرش یک روز در میون ...

نه يه روز بيشتر نخور 

فكر كنم تاحالا موقع پريودي نخوري 

روز اول كه بخوري ديگه تمومه 

اينقدر خون مياد كه بايد ساعتي سه نوار عوض كني

خودم خوردم ميفهمم كه چه ميكنه 

مثلا من هر روز زیره سیاه با فلفل سیاه و نمک با ماست مخلوط میکنم برای نفخم یا مثلا سس فلفل قرمز خیلی ...

نه بد نيست ولي سعي كن كنارش يه غذا با طبع سرد هم بخوري 

2706