2410
2553
عنوان

دوای گرمی ( حلوای جُلاب )

11597 بازدید | 72 پست

سلام

این حلوا برای گرمی رحم و تقویت کمر و استخوان قبل از بارداری مصرف میشه و در زمان بارداری منع مصرف داره به خاطر گرمیجات فراوانی که داره باعث سقط میشه ، در زمان پریود هم برای پاکسازی رحم و تقویت بدن و کاهش درد مورد استفاده ست ، اگر تجربه ای دارید به اشتراک بذارید چون من فقط در موردش خوندم ، ممنون

طرز تهیه حلوای جُلاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب م که رژیم دختر گرفتم نمیتونم بخورم😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2714

توی شهرای جنوبی برای زائو درست میکنن و به عنوان شیرینی به دنیا اومدن بچه به اطرافیان هم میدن خیلیم خوشمزس ولی قلق داره درست کردنش سخته همه نمیتونن خوب در بیارن

خودم تهرانی ام ولی سالهاست اصفهانم

اين حلوا رو بيشتر بعد زايمان استفاده ميكنن و مواقع پريودي كه نا منظم ميشه زياد ازش استفاده نكن بخاطر طبع گرمي كه داره زياد خوب نيست 

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن قبلی٧٩وزن فعلی ٧٠  ۶۰😍 💜                              عضو گروه تغییر♀️❤️
جدی ؟ مگه پسر گرمیجاته ؟ واقعا میشه با رژیم جنسیت تعیین کرد 

میگن تا ۵۰درصد میشه واینکه نزدیکی در روز های تخمک گذاری نباشه احتمال دخترزایی زیاد میشه 

رژیم پسر پر از گرمی هستش .سرچ کن پیدا میکنی 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706