2737
2739
خیلی کم‌با ۲۸۰۰ دنیا اومد  با اینکه ماه آخر گفتم جهنم خیلی چیزهای که واسه وزن جنین خوب بود &nb ...

ممنون دیگه نمیتونم رژیم بگیرم چون پریودم عقب افتاده سینه هام هم حساس و سفت شده.شما چندکیلو اضاف وزن داشتید؟

ممنون دیگه نمیتونم رژیم بگیرم چون پریودم عقب افتاده سینه هام هم حساس و سفت شده.شما چندکیلو اضاف وزن ...

من ۶ کیلو 

بعد چون تحت نظر طب سنتی باردار شدم انقدر داروهاش چاق کننده بود من ۶ کیلو دیگه و همسر ۱۰ کیلو اضافه کردیم تو ۳ ماه 

ولی خداروشکر باردار شدم 

اگه برمیگشتم قبل اول اون ۶ کیلو رو کم میکردم بعد میرفتم طب سنتی تو ۳ ماه هم ورزش میکردم اون ۶ کیلو دیگه رو اضافه نکنم 

نگران‌نباش انشاءالله مثل من بارداری راحتی داشته باشی 

انشاءالله بعدش هم واست راحت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

,سلام عزیزم الان دیگه مثل گذشته نیست که چاره ای نباشه میتونی ورزش کنی اونم ورزشی مناسب دوران بارداری که خیلی عالین خیلی جدا از اینکه چقدر دردای کمر  و لگنمو کم کرده نداشته وزنم خیلی بالا بره البته حتما باید زیر نظر مربی مخصوص بارداری باشه منکه میرم مرکز رویان توی شهران خیلی راضیم شماها هم امتحان کنین شمارشو می‌ذارم ۴۴۳۵۸۱۳۳٬۴۴۳۵۳۵۵۰

2728