2733
2734
عنوان

برنامه ی روزانه برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 138575 بازدید | 1322 پست

سلام 😍 اینجا چ خبره  یکی مختصر و مفید و کوووتاه توضیح بده 😉😉😉

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باشماهام 😠😠😠

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2740
ملکه های خوشگل! تصورتون از من چیه؟ البته ک قد و وزنم رو میدونید😂

صورت تپل سفید چشم ابرو مشکی مهربون ساده

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️

سوگل جونم به نظرمممم عینکی هستییی😀😀😀

و صورت گندمی روشن داری و همیشه روسری میپوشی 

تیپ. خیلی خانومانه داری و چشم درشتی😍😍😍😍 و موهای بلند داری

ولی من فکر میکردم ۲۸سالته از بس عاقلانه میحرفی😁❤

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤

به نظرم دختر تپل حدود ۷۷ اینایی 🤔

قدتم حدود ۱۶۶ 

موهات فکر نکنم بلند باشه 

مثلا تا سر شونه هات 

رنگشم خرمایی به نظرم 🤔

اینارو حس ششمم گفته 😚

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
ممنونم خوشگل خانوم شما خوبی؟! وزنمم حقیقتش ۸۷تا😂روم ب دیوار😂😂😂😂 چه جالب باید تایم زیادی بهش ...

زرزر 

عزیزم تصورات منو کامل له کردی 

من یه دختر قد متوسط و لاغر میدونستمت

چرا اینجوری شد پس 😄❤

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
به نظرم دختر تپل حدود ۷۷ اینایی 🤔 قدتم حدود ۱۶۶  موهات فکر نکنم بلند باشه  مثلا تا سر ...

😂 اینا ک حساب نیست🤣🤣🤣

یه چیزای دیگه بگید گلبوته جونم😂😘😘

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2706