2733
2734

سلام...

همسرم کارمنده ولی حقوق ماهیانمون اصلاکفافمون رونمیده!قسط بانکی هم زیادداریم...

حالااگه جوربشه میخواییم۵۰تومن وام بگیریم وکاری راه بندازیم که هم قسط خودشوبده هم یه سودهرچندم کم باشه به ما....

شماشرایطتون چطوره توابن اوضاع؟بنظرتون چیکارکنیم میشه اصن باپنجاه تومن کاری کرد؟

♡اللّه♡

باید اول ببینید از پس چجور کارایی بر میاید

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

با احازه از خانم استارتر دو گرم طلا بنظرتون قیمتش چند میشه با اجرت مالیات

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
600تومن تقریبا

۲ گرم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
نهصدو خورده ای میشه.

وایی هرکی یه چیزی میگه امروز ۲ گرم طلا خریدم یه میلیون و ۲۵۰ یعنی اضافه گرفته

وایی هرکی یه چیزی میگه امروز ۲ گرم طلا خریدم یه میلیون و ۲۵۰ یعنی اضافه گرفته

بستگی به کارمزد داره یه سری طلاها کارمزدشون خیلی بالاست من کارمزد معمولیو حدودا گفتم

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
2738
گرمی چند خریدی؟

گرمی ۴۳۰ .۲ گرم شد ۱ میلیون ۲۵۰.