2737
2734
عنوان

مامانهای بهار 97...خواهش میکنم یه لحظه بخاطر دل نگران من بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 31 پست
پسرت از کی تشنج داشته؟؟؟.ام ار ای نشده؟؟

نه نشده

گفت فعلا 3 هفته این دارو را بخوره بعد بیارش تا عکس و ام ار ای بگیریم

میدونین؟ روزی چند دفعه حرکات پرشی داره

خدایا....فقط تو پشت من باش. کس دیگه ای را ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر شما 9 ماهشه یا 13 هفته دیگه به دنیا میاد؟    

13هفته دیگه یکسالش میشه.اگه برات مقدوره درخاست دوستیمو قبول کن تا برات ایدی تلگراممو بدم بیا اونجا.اینجا سخته پبام دادن😰

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2728
خب عزیزم همه حالات و حرکاتش نرماله. دختر منم تو یک سالگی همینجوری بود دقیقا . انقد نگران نباش .

یعنی هیچ چیز اضافه تری بلد نبود؟

راه میرفت تو یک سالگی.معنی و مفهوم خیلی از بازیهایی که باهاش انجام میدادیم بلد بود. با چند تا کلمه ...

ببخشید وقتتون را میگیرم

میشه لطف کنین کامل برام توضیح بدین چه بازیهایی باهاش میکردین ؟

2738
راه میرفت تو یک سالگی.معنی و مفهوم خیلی از بازیهایی که باهاش انجام میدادیم بلد بود. با چند تا کلمه ...

من منتظر پاسخ شمام

و حالم خیلی بده

لطفا برای بچه م دعا کنین

دخترمن الان 17 ماهشه،5،6تا کلمه میگه وتاااازه کلمه های نامفهوم میگه که من متوجه نمیشم،یکسالگیش چندقدم میرفت،مامان وبابا میگفت،حیوونا واینایی که گفتی هم بلد نبود،نگران نباش ان شااله پسرتون همیشه سلامت باشه💚

دوستای مهربونم لطف کنید برای سلامتی کامل مادرم یه صلوات بفرستین،خدایا هممونو عاقبت به خیر کن
ببخشید وقتتون را میگیرم میشه لطف کنین کامل برام توضیح بدین چه بازیهایی باهاش میکردین ؟

من بیشتر قایم موشک باهاش بازی میکردم.چون خیلی خیلی بهش علاقه داشت.

چون بچه ها تو این سن به آب و خاک خیلی علاقه دارن.من میبردمش تو حموم اونجا وان کوچیک خودش رو پر از اب میکردم و کلی توپ و اسباب بازی براش میریختم تو آب و حدود 2 ساعت همونجا بازی میکردیم تا خسته میشد.

شن بازی براش گرفتیم و یه قسمت خونه از این پارکتای نرم مخصوص بچه ها گذاشتیم و اونجا باهاش شن بازی میکردیم.

یا مثلا ماشین سواری خیلی دوس داشت.ماشین شارژی گرفتیم روزی یک ساعت با اون بازی میکرد.

از این پازل حلقه ایا گرفتیم.از اون بزرگا که رنگاش متنوعه و خیلی حلقه داره.میدادیم خودش درستش کنه.هر کدوم رو اشتباه میزاشت میگفتیم نهههه اشتباهه.اونم سریع حلقه اشتباه رو در میاورد با یکی دیگه عوض میکرد.کلا این بازی رو خیلی دوس داشت.

خط خط کردی رو کاغذ رو هم دوست داشت.براش مداد رنگی گرفتیم با دفتر نقاشی .حسابی برا خودش حال میکرد.اما همیشه خودم کنارش بودم که مداد رنگی رو تو دهن یا چشمش نزاره.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

من منتظر پاسخ شمام و حالم خیلی بده لطفا برای بچه م دعا کنین

ببخشید عزیزم .من با وجود دخترم زیاد وقت نمیکنم روزا بیام سایت.فقط اخر شبا یک ساعت میام.

بازم شرمنده که منتظر موندین.

انشاالله پسر گلتون خوب میشه .حتما دعا میکنم براش.

اما به نظر من همه حالات و حرکاتش نرماله .

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

من بیشتر قایم موشک باهاش بازی میکردم.چون خیلی خیلی بهش علاقه داشت. چون بچه ها تو این سن به آب و خاک ...

1 ساله میتونست با ماشین شارژِی بازی کنه ؟؟؟؟؟

شن را توی چشم و دهنش نمیزاشت ؟؟؟

و اگر یکسالگی حلقه ها را میتونسته به ترتیب بزاره بهتون تبریک میگم دخترتون فوق نابغه ست....ماشالله...خدا حفظش کنه

مطمین هستین یکسالگی چنین مهارتی داشته ؟

چون پسر بزرگتر من به گفته همه همه همه نابغه ست( تیزهوش و باهوش نه عا.....نابغه) ولی اونم گمان نکنم توی یکسالگی میتونست مرتب کنه حلقه ها

ماشالله

مواظب دخترتون باشین خیلی

ببخشید عزیزم .من با وجود دخترم زیاد وقت نمیکنم روزا بیام سایت.فقط اخر شبا یک ساعت میام. بازم شرمنده ...

از وقتی که برام گذاشتین یک دنیا ممنون

من شرمنده ام....لطف کردین

2706