2737
2734
عنوان

بیایید همه دعا کنید من بمیرم

396 بازدید | 37 پست

سه سال و نیمه بجه دار 

شدم

دخترم مریضه

هر کاری میکنم هر کاری که عقلم رسیده

همه حوره تلاش کردم

همه جوره صبر کردم

توکل کردم

نذر کردم

نمیتونم دیگه تحمل کنم

نمیتونم به این روزهای عزیز آدم بی نبودم

اما زندگی نابودم کرده

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

خدا نکنه عزیزم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفابرای منم دعاکنیدنجات‌پیداکنم و ارامش بگیرم دیگه بخدانمیتونم تحمل کنم خسته شدم ازکابوس ازاین زندگی ازهمه چیز

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2728
2738

ای بابا چرا همتون اینجوری میگین ؟؟

پاشین ببینم هی مرگ مرگ میکنین 

ناشکری نکنین

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

غمگین ترین مردمِ جهان....

خدا از باعث و بانی این همه غم و افسردگی نگذره که منشا تمام دردا اوضاع مملکتمونه...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
خدا نکنه بچت چه مشکلی داره؟

مریضه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706