2737
2734

چی شد

علت تعطیلیش چی بود؟

میخاستم بااشتیاق بخونم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا تعطیل شد ولی چیز خاصی نبود، گفته بود بارداری پسرم ال کردم برا دخترم نشد بل کنم ، پسرم خو ...

یعنی میگفت کاره خاصی کرده واسه خوشگلی بچه؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2728
نمیدونم چرا تعطیل شد ولی چیز خاصی نبود، گفته بود بارداری پسرم ال کردم برا دخترم نشد بل کنم ، پسرم خو ...

ای بابا

چرا نمیرارن تجربیات رو بخونیم. کاش برگرده

اه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738
آره زل زدن به عکس پسربچه خوشگل موقع سک س😂😂😂

گفتم حتما سیب زیاد خورده خخخ خوب شدنخوندم بعضیا چه افکار پیش پا افتاده و بیماری دارن قربون خدا برم که لطف کرده بچه سالم وخوشگل بهش داده اونوقت اون چه فکرایی داره.البته  که ژنتیک حرف اول ومیزنه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
گفتم حتما سیب زیاد خورده خخخ خوب شدنخوندم بعضیا چه افکار پیش پا افتاده و بیماری دارن قربون خدا برم ک ...

نه یچیزاییم خورده ولی بیشتر تاکیدش به اینا بود

حالا بد ماجرا این بوده که از چهره دخترش ناراضی بوده که خوشگل نشده چون ناخپاسته بود هیچکدوم ازین کارارو و عمل زل زدن صورت نگرفت

البته من به تغذیه معتقدم اما نه این مزخرفات و اینکه هرچی خدا بده بازم شکر فقط سالم و صالح باشه 

🧚‍♀️
2706