2737
2739

من میزنم متاسفانه.ولی میشینم گریه میکنم حالم ازخودمو اخلاقم بهم میخوره ک چرازدم وگریه کردم؟

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه بله

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740

امروز دخترمو زدم بخاطر پسرکوچکترم

بعد پشیمون شدم بغلش کردم بهش توضیح دادم ولی خداوکیلی چند روزی لجبازی میکرد هرچیم با ملایمت میگفتم بدتر میکرد سر یک مداد رنگی دعواشون شد منم زدمش بعد توضیح دادمو کلی خودم گریه کردم شانس اوردم شوهرم نیومد تکه تکم میکرد

قسم خوردم دیگه نزنمش دلم سوخت وقتی خواب رفت توبغلم

خدا ازم بگذره واقعا اعصاب نمیزارن دوتا پشت سر همن

نمیفهمن همو کوچکس بلد نیست هنوز بازی کنه بازیه اونو خراب میکنه هرچیم توضیح میدم ب بزرگی درک نمیکنه

A A

عزیزم بچه ملک و اموالت نیست که بزنی بچه امانت خداست قبل عصبانیت با خودت شرط کن که من فقط تا محدوده ی تذکر و فوقش دعوای نه شدید میتونم پیش برم با خودت تکرار کن خدا صاحبشه خدا داره میبینه!!!! شده بچه همسایه رو جلو مامانش بزنی؟؟ شده بچه خواهر شوهرتو جلو خودش بزنی!!!!!  خدا کمتر از خواهرشوهر و همسایه و... نیست 

2706