2737
2739

من نمیدونستم با کی دارم زندگی میکنم ولی متوجه شدم که نه من نه بچه براش مهم نیستیم چون به خاطر چیز بی اهمیت جلو بچه منو کتک زد بعدش پشیمون شد یا ترسید من چیزی به کسی بگم ولی وقتی دید من به خاطر بچه نمیتونم ول کنم برم پررو شد و به من میخندید و جوری رفتار کرد انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده منم به مادرم گفتم متاسفانه اونا هم کاری ازشون برنمیاد الان من موندم و حسرت اینکه چرا با این ادم زندگی کردم

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

من تحصیلاتم بالاست اما اون و خانوادش سواد درستی ندارن من قیافه ام خیلی خوبه همه میگن ولی اون ...دلم خوش بود اخلاق داره حداقل که اونم نداره از طرفی نمیشه به خاطر بچه ولش کنم برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون واقعا غیرت نداره اگه برم خوش بحالش میشه تو خونه میخوره میخابه و اون همینو میخاد مادر پدرمم میگن نیا فقط جدا شدی بیا 

عزیزم منم دختر خا لم شوهرش بد اخلاقه جلو بچه هاش کتکش میزنه جایی هم نمیزاره بره تنهایی یا با بچه ها اگه خودش پیشش نباشه ولی اون میگه من بخاطر بچه هام میمونم پیشش واقعا خیلی سخته

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
2738

هفت ساله دارم تحملش میکنم بچه ها به من شبی که زایمان کردم دخترم موند تو دستگاه مادرم بالاسرش بود من اومده بودم خونه اما حتی نگاهمم نمیکرد منو تنها گذاشت رفت بیرون تا یک شب نیومد من سرم گیج رفت خوردم زمین شب بهش میگفتم کجا بودی چرا تنهام گذاشتی هیچی نمیگفت تا بدتر منو عصبی کنه بعدم که عصبانیم کرد زنگ زد به مادرم تو بیمارستان گفت اینو من نمیتونم کنترل کنم ...بعدم گرفت خوابید خدا میدونه چقدر تا صبح برا تنهایی خودم برا مظلومیت خودمو اون بچه گریه کردم

منم همین اتفاق دیروز برام افتاد به برادرم بگم بشونش سر جاش یا نه صبر کنم؟

مسئله رو بین خودتون حل کنین بهتره،بقول مامان استارتر قهر و کتک کاری برا موقعیه که بخوای طلاق بگیری

منم همین اتفاق دیروز برام افتاد به برادرم بگم بشونش سر جاش یا نه صبر کنم؟

به برادرت بگو بشونتش سرجاش وگرنه پررو تر میشه