2733
2734

خارج رحمی اوایل عدد خیلی بالای بتا .لک بینی ...و دل درد و شکم درد وحشششششششششششششششششتناااااااااک بعد ها 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خارج رحمی اوایل عدد خیلی بالای بتا .لک بینی ...و دل درد و شکم درد وحشششششششششششششششششتناااااااااک بع ...

من 4 روز به موعدم عدد بتام 37 بود روز موعدم بتام شد 400 هفته دیگم سونو دارم میشم 6 هفته

حالت تهووع ندارم فقط صبحا یکم بی حالم و ترشحمم عادیه زیادم نیست.

دردم ندارم فقط زمانی که خیلی راه برم و اینا یه درد کوچولو زیر شکمم حس میکنم .تا هفته دیگ واقعا استرس دارم همش فکرا بد به ذهنم میرسه

Biomedical Engineering
پوچ فقط یا سقط میشه ک میفهمی یاتوسونوی قلل ک میری میگن ساک هست جنین نیس یا جنینم هست قلب نداره راه ...

اتفاقا توي پوچ حالا تهوع خيلي شديده

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
پوچ فقط یا سقط میشه ک میفهمی یاتوسونوی قلل ک میری میگن ساک هست جنین نیس یا جنینم هست قلب نداره راه ...

تو پست بالایی نوشتم حالتامو میشه راهنماییم کنی

Biomedical Engineering
من 4 روز به موعدم عدد بتام 37 بود روز موعدم بتام شد 400 هفته دیگم سونو دارم میشم 6 هفته حالت تهووع ...

نگران نباش عزیز ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2740

واي من پوچ بودم انقدر بالا مياوردم و حالت تهوع داشتم حتي از بوي خونم بدم ميومد😔

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
من خارج از رحم بود بتا کم میرفت بالا استپ کرد دردم نداشتم اصن فقط لک بینی داشتم ۶ هفته حالت تهوع ش ...

تو پست بالا نوشتم حالتامو راهنماییم کن لطفا

Biomedical Engineering
ولی من هنوز 1بارم حالت تهووع نداشتم

عزيزم استراحت و صبر

انشاءالله كه خيره

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
عزيزم استراحت و صبر انشاءالله كه خيره

فداتشم عزیزم. مامانم نمیزاره از جام بلند شم یه لیوان جابه جا کنم خیلی مواظبمه فقط راه رفتنم شده تا دانشگاه و برگردم. خونه خودم طبقه 3 بدون آسانسوره نمیزارن که برم.

علائمم و بالا گفتم امکانش هست به نظرت خدایی نکرده بارداریم پوچ یا خارج رحمی باشه؟  

Biomedical Engineering
2706