2733
2734
عنوان

از دست بچم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3035 بازدید | 90 پست

یکسره فریاد میزنه گریه میکنه ..کاغذ دیواری میخوره بخاطر همین مریضه بچه کوچیکمو با صداش بیدار میکنه ... دلم میخواد بذارم برم

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ديشب مهمون داشتم دوتا بچه ٦ و ١ساله داشت خونم جهنمه😭😭😭

بخدا از مادر شدنم پشیمون شدم ... کاش فاصله بچه هام پونزده  سال بود

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2731
یکسره فریاد میزنه گریه میکنه ..کاغذ دیواری میخوره بخاطر همین مریضه بچه کوچیکمو با صداش بیدار میکنه . ...

کاغد دیواری براچی میخوره شاید چون چه کوچیک هست اینطوری میکنه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2740
منم ديشب مهمون داشتم دوتا بچه ٦ و ١ساله داشت خونم جهنمه😭😭😭

من که جایی مهمونی نمیرم

ولی اگهههههه یه وقتی جایی برم

همینطور پشت سر پسرم راه میرم و خرابکاریاشو جمع میکنم و تمیز میکنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ای جان 😍🤓بدش به من بزرگ شد بیا ببرش

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
بچه منم ۷ ماهشه خ اذیتم میکنه شبا ۳ میخابه ب زور...ب زوز غذامیخوره...خ بازی گوشه

منم دارم همینجوره 

بچه ها همینن شیطنت دارن و اقتضای سنشون هست

فقط  ما بی اعصابیم

اینم میگذره

مثل کولیک دوماهگی واکسن

غلت زدن 

چهار دست و پا

راه رفتن

همش در حال گذرن 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

دختر من از روزی گ به دنیا اومد جیغ زدو گریه کرد کلا همش منو اذیت میکرد در حدی ک باهاش گریه میکردم دیگه الانم که ۷ سالش شده بازم نقشو داراو اذیتم میکنه ولی چه میشه کرد اذیتاشونم شیرینه.قربونش برم

بخدا از مادر شدنم پشیمون شدم ... کاش فاصله بچه هام پونزده  سال بود

هي همه به من ميگن بچه بيار بچه بيار أونارو ديدم تا ٥سال غلط بكنم بيارم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40