2733
2734
عنوان

سیصد هزار تومن دادم به امپول ویکتوزا ولی پولم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 26127 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استاتر بندازش دور مادربزرگم دیابتی بود انسولین میزد دوزش میرفت بالا بیهوش میشد اورژانس خبر میکردیم میگفت افت قند از قند بالا خطرناکتره دیر برسه اورژانس طرف فوت کرده.همون لرز از نشانه افت قنده.خدایی نکرده بخاطر سیصد تومن حاضری خودتو به کشتن بدی تو نباشی کلی از این پولا هست که صاحب پیدا کنه.این ضرر مالیو بزار پای هزینه تجربه کردن خدارو هم شاکر باش سالمی و زنده

هشت کیلو

عزیزم کالری شماری کن عالیه

من ۱۲کیلو کم کردم با کالری شماری

اگه دوست داشتی بیا تاپیک لاغری دلی عالیه

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2738

عزیزم باید بری دکتر برات یه سری ازمایش مینویسه که ببینه میتونی استفاده گنی یا نه 

در ضمن اصلاااااااا افت قند نمیاره،  

کارش اینه که اشتها رو پایین میاره،  هضم غذا به گندی صورت میگیره و نمیزاره که قند بالا بره یهو 

حتکا از نظر  تیرویید باید چک بشی، بعد اجازه دریافت امپول

در ضمن به خاطر هشت کیلو امپول ویکتوزا نمیدن 

اونایی که سی کیلو اضافه دارن سه ماه ویکتوزا میزنن،  بیشتر هم ضرر داره 

سلام دوستان من 127 کیلو وزن داشتم کم کاری تیرویید دارم (هاشمیتو) دکتر غدد متفورمین داد یک ماه خوردم11 کیلو کم شدم ماه بعد دو برابر کرد روزی دو عدد دیگه کم نشدم دو ماه بعد امپول ویکتوزا داد من نزدم واقعیت 3 تا نوشته بود تازه برای شروعء یک میلیون بود نخریدم الان پشیمونم بعد از یک سال 8 کیلو اضافه شدم  61 سالمه راه رفتن هم برام سخته میخوام شروع کنم آمپول ویکتوزا رو.

حالت تهوع نبود حالت مرگ بود بدنم مثل بید میارزید و استفراغ میکردم فقط سم زرد میومد بیرون من نمیدونم ...

شاید اصلا کار این امپول همینه باعث استفراغ و ... بشه تا لاغر بشی 

سلام من امپول ویکتوزای ایرانی رو گرفتم ۲ قلم تزریق کردم ولی هیچ فایده ای نداشت تا اینکه یکی شماره یا اقایی رو بهم داد مرز مریوان بود فکر کنم خارجیشو گرفتم واقعا معجزه بود و عالی جواب داد دوستان ویکتوزای ایرانی به هیچ وجه تاثثر نداره شماره اون اقا رو میزارم کسی خواست خارجیشو بگیره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام دوستان من 127 کیلو وزن داشتم کم کاری تیرویید دارم (هاشمیتو) دکتر غدد متفورمین داد یک ماه خوردم1 ...

سلام وقت بخیر 

آمپول رو شروع کردید؟

راضی بودید؟

وزنتون بر نگشت؟

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟