2733
2734

من پیش دکتر حسینی بیمارستان آرش عمل شدم برای بارداری خارج از رحم،راضی بودم،ولی مهمتر از بیمارستان خود دکتر هست،علت لاپاروسکوپیتون چیه؟چه دکتری تشخیص داده؟

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
من پیش دکتر حسینی بیمارستان آرش عمل شدم برای بارداری خارج از رحم،راضی بودم،ولی مهمتر از بیمارستان خو ...

عکس رنگیم یه توده تو رحم نشون داده دکترم گفت برو واسه لاپاراسکوپی ..به پیشنهاد دکترم رفتم بیمارستان اکبرآبادی .. ولی چند بار که رفتم هر بار به دکتر ویزیتم میکرد منم خوشم نیومد ... الان دنبال یه دکتر و بیمارستان خوب میگردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عکس رنگیم یه توده تو رحم نشون داده دکترم گفت برو واسه لاپاراسکوپی ..به پیشنهاد دکترم رفتم بیمارستان ...

انشاالله که خیره ومشکلی نداشته باشی،توکل به خدا

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲