2733
2734
عنوان

ای خدا فقط من موندم

351 بازدید | 20 پست

همه تو فامیل شوهرم و خودم بچه دار شدند تازگی هم فهمیدم یه عروس عموهای شوهرم باردار شد

خیلی ناراحتم من سه ساله بچه میخوام ولی اونا سر یکسال نشده بچه اوردند

میخوام ای یو ای کنم برای بار دوم ولی میترسم نکنه دوباره منفی بشه😭😭😭

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

سلام عزیزم

درکت می کنم

بیا تو تاپیکی که امروز زدم حتما بدردت میخوره و کمکت می کنه

انتظار سخته ، خیلی سخت ، به لطف و عنایت الهی انتظار هشت ساله ام بالاخره سرومد ، من هم بعد از 8 سال مامان شدم ...                                 سید مهدی کوچولوی مامان ، روز شماری می کنم تا  به دنیا بیای و بتونم در آغوشت بگیرم و نوازشت کنم ...                      ((  الحمدالله رب العالمین ))  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خواستت با خواست خدا یکی بشه عزیزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

مگه سه دو یک حرکته خب خواهر مشکلت پیدا کن چرا بقیه رو گیر میدی

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
مگه سه دو یک حرکته خب خواهر مشکلت پیدا کن چرا بقیه رو گیر میدی

من گیر ندادم فقط غصه خودم میخورم...مشکلی هم نداریم فقط به خاطر استرس حامله نمیشم

لن شاا هیچ بشری به روزگار من نیفته بد دردیه

من نمیدونم مگه مسابقس هرکی زودتر بزاد برندس😐

این حرف برای کسیه که از دل یه منتظر از نگاه دیگران و حرفاشون خبر نداره😐

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2738
این حرف برای کسیه که از دل یه منتظر از نگاه دیگران و حرفاشون خبر نداره😐

خب چرا یجوری رفتار میکنن که از دید بقیه منتظر بنظر برسن

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  

انشالله دامنت به زودی سبز بشه. انشالله حاجت دلت به حق همین عید بگیری و یه پسر عین علی اکبر گیرت بیاد

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من گیر ندادم فقط غصه خودم میخورم...مشکلی هم نداریم فقط به خاطر استرس حامله نمیشم لن شاا هیچ بشری به ...

خب غصه نخور که استرس بگیری گره ای که با دست باز میشه چرا دندون ی مدت بیخیالش شو عادی رندگی کن مطمیین باش جواب میگیری

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
سلام عزیزم درکت می کنم بیا تو تاپیکی که امروز زدم حتما بدردت میخوره و کمکت می کنه

مرسی عزیزم عضو شدم مثلا از چه مطالبی  داخل این کانال استفاده کردی منم کامل روحیه م باختم با این که دکترا میگن نرمالید جفتتون ..

مسابقه ست مگه

من اصلا زاییدن رو هنر نمیدونم ولی متاسفانه تو یه محیطی اومدم که یه مشت خاله زنک هرروز خدا رو اعصابم هستند 

درک نمیکنی عزیزم وگرنه این حرف نمیزدی

عزیزم منم مثل شما ۳سال منتظرم هیچ مشکلی ندارم این ماه دکتر گف با ای یو ای میترسم برم جواب نگیرم سپردم دست خودش دیگه خواست بده نخواستم حکمت خودشه اطرافیان هم که بعدمن ازواج کردن باردارن ولی اهمیت نمیدم میگم خودم نمیخوام فعلا امیدت به خدا باشه

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر
2706