2733
2734
عنوان

یعنی طرف منو نپسندید?

3176 بازدید | 70 پست

داستان بر می گرده به هشت سال پیش، دوره دانشجوییم، که من ارشد بودم و با معرفی قرار شد اقایی رو ببینم که دانشجو دکترا بودن، حدود دو هفته با موبایل و نت و در ارتباط و صحبت بودیم و قرار شد یه روز بریم همدیگر رو ببینیم قرار گذاشتیم رفتیم بیرون! صحبت کردیم و برگشتیم خوابگاه هامون! دیگه نه ایشون تماس گرفتن با من ، نه من پیگیر شدم! اخه معتقد بودم کوچیک میشم اگر پیگیر بشم! خلاصه اینکه عید نوروز امسال...

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عید نوروز امسال مسابقه کاکرو و سوباسا بود ،،تو هوا چشم تو چشم به توپ ضربه زدن،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

توی ماشین تنها نشسته بودم و یه کم ترافیک شد. ماشینی که می خواست از بغل ماشین ما رد بشه منتظر باز شدن مسیر بود، دیدم راننده زل زده به من، من اولش اصلا حواسم نبود و بعدش دیدم ول نمی کنه طرف نگاه کردم و شناختمش! ما هم استانی هستیم ولی همشهری نیستیم منتها خواهر این اقا توی شهر ما زندگی می کنه.

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
توی ماشین تنها نشسته بودم و یه کم ترافیک شد. ماشینی که می خواست از بغل ماشین ما رد بشه منتظر باز شدن ...

اوووف چه لحظه خوبی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706